Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elárúlnátok nekem kedves...

Elárúlnátok nekem kedves autós társaim hogy miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom ezt a "apuci megvette a Bmw,Mercedes,Audit "stb fröcsögéseket, illetve sokan szeretik a "nem te dolgoztál meg érte" és a "apuci álátolta a..."szöveget. Én is meg szoktam ezeket kapni mert Faterom vett nekem egy Újabb Audit és nem kelett gyalog,esetleg biciklivel indulni a semmiből meg szenvedni.És mert megteheti.

Akkor kérdem én miért állnak az emberek ilyen érdekes módon hozzá ?

20/F



2016. aug. 24. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert sokan örülnek, ha egy használt szarra futja a komolyan megdolgozott pénzükből, mások meg fel se fogják milyen jelentősége van egy ilyennek, csak beültetik a kölyköt valami neves autóba, oszt nesze, menj.

Neked egy percet nem kellett dolgoznod azért a kocsiért, apád meg ki tudja honnan szedett össze annyit, hogy csak lazán, zsebből kicsenget egy Audit.

2016. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Az emberek irigyek rád. Mert nekik rosszabb kocsijuk van és rosszabb anyagi helyzetük, ezáltal nekik dolgozni kellett érte és van egy 20 éves kocsija. Mikor meglátja a tiedet irigység tölti meg, hogy neki nincs olyan komoly kocsija mint neked és ezért, hogy azt mondaná de jó kocsid van inkább, azt mondja, hogy alárakták meg stb...

De mondom én.. Ki a fa..t érdekel, hogy honnan van??? És mi van ha alárakta valaki. Nem az a lényeg, hogy honnan van, hanem az, hogy van egy új audid. Ha én kapnék kocsit leszarnám más véleményét.

Ezekkel ne foglalkozz ezek az irigy emberek, örülj neki, hogy van kocsid, méghozzá 20 évesen egy új Audid. :)

2016. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Az első és a második hozzászólónak is igaza van a saját szemszögéből.... Én amúgy az elsővel tudok azonosulni.
2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Johnny Bravo ***** válasza:
89%
A baj nem azzal van ha valaki feneke ala berak apu/anyu akarki egy kocsit!A gond ott kezdodik amikor az uj tulaj erre kezdi el verni a nyalat!
2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Irigység, semmi más.
2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, mi a problémád.

Ha egyszer apuci tette alád a verdát, nem mondhatják, hogy a Télapó volt.

Egyébként lehet, hogy most meglepőt fogok mondani, de a gyalog/bicikli és a Merci/BMW/Audi között is vannak átmenetek. Például Opel, Peugeot, Renault és társai.

Egyébként meg miért nem élvezed a szép autódat, miért érdekel, hogy mások mit mondanak?

2016. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 veterán vas ***** válasza:
89%

Az ismeretségi körömben is tapasztaltam már hasonlókat, sőt nekem is a fejemhez vágták egy-egy ilyen beszólás után, hogy biztosan irigy vagyok.

Szerintem azt nevezik irigynek, aki a másik dolgait magának kívánja.

Ezzel szemben, én nem az Ő autóját akarom magamnak, csupán arról nyilvánítottam véleményt, hogy a kis ostoba, ne a Papa által vásárolt autóra rázza magát, amikor még egy középiskolát sem képes elvégezni.

Ha megkapta, örüljön neki, használja kedvére, de ne arcozzon a vele egyidős srácok között, akik még egy bringának is örül(né)nek.

Szóval nem keverendő az irigység és a vélemény. ;)

2016. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, engem sem nagyon érdekelnek a vélemények de azért szoktam kapni belőlük és gondoltam megkérdezem, de én sem fordítok rájuk sok jelentőséget.
2016. aug. 24. 12:21
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs semmi bajom az ilyenekkel, ameddig el nem kezdenek rajoskodni, meg nyomni neki mint az ökör. Aztán meg ha össze törik, akkor meg lesnek. Volt már rá példa, jöttünk haza az M1-esen, a csávó az S-line-os A5 coupeval olyat játszott, hogy bemegy a kocsik mögé, satufék és villog, utána meg nyomja neki. Budaörsön elment mellettünk is, de kb 20 km múlva azt láttuk, hogy a belső sávon a mellette ülő 20 éves gyerek szedi össze az útról a lökhárító darabjait, a rendőr meg ott áll a kocsi mellett...
2016. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanok miatt akiket itt páran leírtak.

Felvág,arcoskodik,"versenyezget".... Így mindenkit aki ilyen helyzetben van egy kalap alá vesznek az ilyen marhákkal..nemújdonság..lásd:cigányok,melegek,stbstbstb


Természetesen van aki csak simán "iligy".

2016. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!