Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyesmiről? (MERCEDES-BENZ)

Figyelt kérdés

[link]


Sokan irigységből mondják, hogy jobbak a régi autók. De vannak azért elég durva részletek, ahol én inkább választanék egy régi autót.


[link]


Szóval ez mindkét oldalon ilyen. Csili-vili kipufogóvég és bekúrnak egy műanyag darabot... És tovább fokozva a másik oldali kipufogóvégnél még füst sem jön, mert csak egyoldali a cucc.


Azért ilyen BMW-nél, meg Audinál nem látni.


Meg amit így pontokba szedett, érdemes elolvasni a cikket. A 10-es is elég durva, hogy majdnem elütött egy biciklist a szar elektronika miatt.


Én biztos, hogy nem vennék olyan autót, ami bármennyire is beleavatkozik a vezetésbe. Vagy nem kérnék bele olyan "extrát"..



2016. aug. 26. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg miért csinál ilyesmit a Mercedes, ami az egyik leghíresebb autómárka?


Meg ezek a lekerekített formák is undorítóak. A C és E, S ugyanúgy néznek ki, csak méretükben különböznek. Az eggyel előbbieknek volt egy önálló karaktere. Mintha már ellennének szállva, hogy ők már úgyis híresek, leszarhatják..

2016. aug. 26. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:

"Én biztos, hogy nem vennék olyan autót, ami bármennyire is beleavatkozik a vezetésbe."


ABS, kipörgésgátló, automata váltó már generációkkal ezelőtt alap volt ebben a kategóriában.

Amúgy egyetértek, a sok igazán fölösleges dolog helyett többre értékelném, ha a rég megszokott minőséget, megbízhatóságot tartanák.

2016. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ABS, meg kipörgésgátló és automataváltó nem kezdi el veszélybe sodorni az embert. Nem fékez és kormányozza el az autót. Meg is őrülnék az ilyesmitől.
2016. aug. 26. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Siralmasak ezek a dolgok, mint a kipufogó, az egyszer biztos. És annak fényében idegesít a dolog, hogy amúgy Audistaként mondom, hogy mostanában megint a Merci csinálja a legjobb autókat, de elba**ák ilyen dolgokkal... Mondjuk a maguktól vezető autóktól én is rosszul vagyok, de sajnos ez a jövő, és most minden márka erre koncentrál, ez sajnos elkerülhetetlen. De ebben a műfajban most a Merci nagyon ott van. Kivéve azt a részt, mikor majdnem elütött egy biciklist. Az tuti, ha új Mercim lenne, én kikapcsolnék minden kütyüt, amit csak lehet benne, kivéve ESP.

Ja és még annyit, hogy összességében a részletekre az Audi figyel oda a legjobban kivül-belül, az újságírók is az egyik legtökéletesebb autónak tartják.

2016. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 4165SLT ***** válasza:
Ne rendeld meg bele ezt az sa-t.
2016. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!