Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják hogy nem ajánlot...

Miért mondják hogy nem ajánlott taxit venni, mint használtautó?

Figyelt kérdés
Rendben van hogy nagy futásteljesítmény, de mivel munkaeszköz és a megélhetése is függhet adott esetben az előző tulajdonosnak azt gondolnám igyekezett folyamatosan karbantartani.
2016. aug. 27. 20:35
1 2
 11/12 joco5582 ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb kommentelő onnan közelíti meg a témát, hogy jobb-e a Taxi mint a többi autó. Mindenki tudja a választ. A kérdés az, hogy milyen áron tudnál hozzájutni milyen állapotú kocsihoz.

Ültem nagyon ótvar, de nagyon szépen egyben lévő taxiban is.

A "céges" autók - ahol a taxit a sofőr vezeti, bizonyos km\év után cserélik. És nem 10 évenként - akik ezzel foglalkoznak pontosan tudják mikor kell eladni az autót, és mennyit kérhetnek el érte.

Én vennék Taxit ha az állapota arányban van az árával plusz kifejezetten jó áron juthatnék hozzá jó autóhoz sok km-rel.

Egyébként nem hinném, hogy bármely taxisnak érdeke lenne elhanyagolni a kocsiját. Trélert hívni, szervizbe járni kiesés, és akkor nem megy a munka.

Remélem segít

2016. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Sok dilettáns marhának fingja nincs a taxizásról. Csak a km számít... Évenkénti kpm vizsga van, sz*rba utas se száll be szivesen. Folytassam? Önindító felújítással és kuplungcserével számolj ha taxi veszel, de amúgy 600ezer km-el üti egy 150ezret futott civil autó állapotát.
2016. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!