Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet már vezetni azzal a...

Lehet már vezetni azzal a papírral, amit arra a 2 hétre adnak, amíg nem lesz kész a jogsi? Első jogosítványról van szó!

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 17:21
 1/9 anonim válasza:
83%
Nem lehet, legalábbis én tavaly tettem le a jogsit akkor nem lehetett. Nem hiszem hogy megváltoztatták volna...
2008. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mert az okmányirodában azt mondták, hogy itt a kerületben elfogadják a rendőrök. Amúgy én is úgy tudtam, h nem lehet (az oktatóm mondta). Most már fogalmam nincs, mi az igazság..
2008. okt. 1. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Hello!

Hát, most megleptél ezzel a kérdéssel. Nekem anno azt mondták az okmányirodában, hogy nyugodtan vezessek vele, egyenjogú a kártyával, hiszen hivatalos pecsét és aláírás van rajta, és el kell fogadnia a rendőrnek. Én azzal vezettem, igaz, nem is igazoltattak. Én felhívnék egy hivatalt megkérdezni. Bocs, hogy sok okosat nem írtam.:(

2008. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyár végén jegyeztettem be új kategóriákat a jogsimba, tőlem levették a jogsit, azt mondták, hogy papírral vezethetek, mert elvileg nem szólhat be a rendőr, mivel már volt egyszer jogsim, de ha első jogosítványom lenne, nem vezethetnék papírral.
2008. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémnek első jogsija van, és ő nem vezethetett azzal a papírral.
2008. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Vezess csak, vonják is be rögtön a jogsid azt nem fogsz türelmetlenkedni legközelebb meg hülyeségeket kérdezni.
2008. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerosomnek azt mondtak, az okmanyirodaban, hogy rendore valogatja, de tobb rendort is megkerdeztem, es azt mondtak, hogy mivel nem rendes jogsi, hanem csak sima papir, amit konnyen lehet hamisitani, igy nem fogadjak el... Legy turelmes, tudom, nehez, de bird ki azt a ket hetet... 8-)

Ismerosomnek hamarabb jott meg , mint 2 het!

2008. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor várok.. Ha már idáig eljutottam, nem akarom elszúrni az utolsó pillanatban..
2008. okt. 2. 16:04
 9/9 anonim válasza:
Én is első jogsis vagyok.Múlt hét pénteken jött meg,és csak másfél hét telt el.Nekem azt mondták az okmányirodába,hogy nem lehet vele vezetni,bár én vezettem,szerencsém volt,de azért nem tanácsolom senkinek,hogy addig vezessen.Szóval légy türelmes,bár tudom,hogy nehéz,én sem voltam az!:)
2008. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!