Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2009-es Repsol-on hova kell...

2009-es Repsol-on hova kell ragasztani a matricákat?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem-kaptam hozzá egy csomó matricát/michelin,bridgestone,ngk,rk,brembo,stb,stb./akkor még nemakartam felragaszteni őket,de mostanra már valami optikailag hiányzik a motor aljáról.Túl sötétnek találom igy.Azt nem tudom,hogy pontosan hová ragasszam fel őket.Van mindegyiknek pontos helye? Idáig amiket néztem még mindegyiken máshogyan volt. Én úgy akarom -ahogy annak lennie kell!
2010. ápr. 22. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A "Repsol" elnevezéssel illetett szériák mindig az aktuális Honda motoGP-gép festését imitálják. 2009-ben a Honda a motoGP-ben az RC 212V-vel versenyzett, ha keresel róla egy képet, akkor megtalálod, hogy volt felmatricázva. Ha tehát úgy akarod, ahogy "lennie kell", akkor ezt a mintát kell követned. De egyébként teljesen mindegy.
2010. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!