Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan autót még aminek...

Tudtok olyan autót még aminek nincs jobb oldali bajuszkapcsolója?

Figyelt kérdés
Korlátozott jogosítványom van, csak bal oldalon lehet az ablaktörlőkapcsoló, és az index is. Milyen autót vehetnék amit nem kell átalakítani?
2016. szept. 12. 02:30
1 2
 1/13 electroman75 ***** válasza:
13%
Biztos hogy csak a jogosítványod korlátozott?
2016. szept. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen te gyökér, nem hobbiból vagyok mozgássérült :)
2016. szept. 12. 06:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha "még" akkor nyilván találtál már ilyet. Melyik az?


Egyébként én ilyet régi nyugati traktorokban láttam csak, ahol az irányváltó volt jobb oldalon, az index baloldalon. A világítás meg külön a műszerfalon az ablaktörlővel

2016. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a Trabanton nem volt.
2016. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg talán a nagyon régi Ladákon, amelyiknek még gumi nyomógombos volt az ablakspriccnije.
2016. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a korlátozások között van még több feltétel, pl szervó kormány, nem választhatsz ősrégi gyártású autót.

Az újabb tipusoknál is azokra az autókra jellemző a gyárilag bal kézre szerelt két kapcsolósor, amelyeknél jobb oldalon aa kormány meellé épitették a sebességváltót.

Érdemes volna beszélned egy szakemberrel, aki átalakitásokkal foglalkozik, meghallgatni az ő véleményét. Lehet tud neked mondani átalakítás nélkül használható típust, vagy olyat amelyik esztétikusan átterelhető, nem külső szerkezettel mozgatható bal oldalról a jobb oldali kapcsoló.

Melyik megyében élsz?

2016. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az új Merciken kivül nekem sem jut hirtelen más eszembe. De elnézést ha rosszul tévedek, de nem úgy van, hogy át tudják alakitani az autót, tehát a bajuszkapcsolókat is átrakják oda ahova kell?
2016. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagyis értem hogy te nem akarsz alakitani, de más megoldás nincs szerintem. Nem olyan vészes beavatkozás ez.
2016. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régi mercik is, nem csaj újak.
2016. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Johnny Bravo ***** válasza:
A régebbi mercikeben '95-től szinte mindegyikben csak bal oldalt van bajuszkapcsolo!
2016. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!