Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó esti vezetés?

Baltaarcúu kérdése:

Robogó esti vezetés?

Figyelt kérdés
Milyen robogókkal lehet jól látni este?Minnél nagyobb a foncsor,maga a fényszóró?

2016. szept. 13. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lényegében mondhatjuk hogy minél nagyobb a lámpa annál jobban látsz vele, de ez nem törvényszerű. Ha lehet akkor kerüld a gyűjtőlencsés lámpával rendelkező robikat, mert azok ugyan nagyon dizájnosak de csapnivaló a világítás teljesítménye.
2016. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért így nem mondanám, Motowell Magnet RS-ben próbáltam, elég jól lehet látni a projektoros lámpákkal, csak nincs refi. Klasszikus foncsoros lámpatestben halogéneset keress, robogókba H4-et szoktak rakni. Ebből is van a gyengébb 35/35 wattos, az ún. HS1, illetve a normál 60/55 wattos, azzal jobban látni. Vicces, de az alig pár éves Yamahába is raktak nem halogén izzót, pedig az nem is robogó volt, hanem váltós motor.
2016. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

A kínaiaknál gyakori (kivétel a kymco) hogy nem uv stabil a műanyag. A lámpa besárgul, mikrorepedéses lesz, nem polírozható, pár év elteltével.

Az olaszok és a japánok lámpái jók, A malagutiban van optikás, azt nem tudom milyen.

Apríliák lámpái jók, sok év elteltével is víztiszták, nekem egy SR50 Factory van 2009 es, jók is a lámpái, jó a lámpabúra.

2016. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még még írjatok robogókat,amiket akár 100 ezerért is el lehet hozni.
2016. szept. 15. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne építs arra, hogy bármilyen robogóval is normálisan fogsz látni gyári állapotban. Én fogtam egy sima projektoros ködlámpát, H3 55W, felszereltem a robogó orrára, épphogy elbírja a generátor. Így már jó valamire. Bármikor leszerelhető, vízálló csatlakozóval.
2016. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!