Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ékszíj cserét a suzuki swiftem...

Ékszíj cserét a suzuki swiftemen megtudom én is csinálni itthon vagy vigyem el autó szerelőhöz?

Figyelt kérdés
Hogy álljak neki mit csináljak? Ékszíjat már megvettem hozzá elrontani nem szeretném vagy tönkretenni az autot de pénzem nincs most szerelöhöz vinni
2016. szept. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogy álljak neki mit csináljak?"


Hát ezek alapján sajnos mégis csak el kellene vinni egy szerelőhöz. Az autó nem lapra szerelt IKEA bútor.

2016. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hát csak nem olyan nehéz,legalábbis a youtubon nem tünik annak :P
2016. szept. 13. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A tv-ben a klónozás se tűnik bonyolúltnak. Aztán mégis az. Vidd el szerelőhöz.
2016. szept. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A swift szerencsére még egyszerű mint egy faék, sokmindent meg lehet rajta csinálni házilag. Nekem is az van :-)

Ékszíjat is ki tudod cserélni, viszont a feszesség beállításhoz szerintem kell némi kicsi tapasztalat.

Ha túl laza akkor csúszni fog, ha túl feszes, túlságosan terheli, tönkreteheti a csapágyakat is...

2016. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd szerelőhöz, talán van egy ezresed azért rá, nem?

Magad is meg tudnád csinálni, mert nem egy nagy dolog, de kell hozzá némi szerszám és a "know-how". Nézegess videókat a youtubeon és okosodj ki belőlük.

2016. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!