Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sérült, kopott rendszámtábla...

GáborTNK kérdése:

Sérült, kopott rendszámtábla cseréje?

Figyelt kérdés
Eléggé kopott már a rendszámtábla az autómon, főképp a fehér részek vannak lepattogva de a fekete is kezd megkopni. Kérdésem az lenne, hogy lehet-e 2db-ot cserélni a fenti indokokkal? Még nem Eu-s rendszámról van szó. A helyi önkormányzatnál, azt mondták nem lehet csak 1 dbot 12.300ért, ismerősök, más városban pedig arról számoltak be hogy cserélnek kettőt, ha kérelmezem. No igen, de a helyi okmányirodában ilyen kérelemről nem tudnak! Kérem akinek van friss(fél éven belüli) tapasztalata írjon! Köszi
2016. szept. 15. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2-t egyszerre valóban nem lehet cserélni. Csináld azt, hogy újragyártatsz 1-et, majd 1-2 hónap után a másikat... talán így bejön.
2016. szept. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

annyi pénzből már vehetsz egy fehér, és egy fekete festéket(pici, húsz dekást), valamint egy írószer boltban kis ecseteket.


Aztán rendszám levesz, konyhaasztal, erős fény, és festeget.


oszt jónapot. nekem bevált, még senkinek nem tűnt fel, csak ha közelről sasolja. Az eredeti látványnak kell megmaradnia.


Ha nem szimpi ez a megoldás, akkor "veszítsd" el a rosszabbik rendszámod, és csere.

2016. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban csak egy rendszámot cserélnek ha elveszett vagy ellopták.

Ha le tudod adni a meglévő rendszámokat, akkor megadják az engedélyt az utángyártásra.

2016. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feketet fesd ujra a feheret tojd le, mert az fenyviszavero resz....

Nekem auton, motoron ujra festett es torott repedt is...

Amig stadionra van penz addig nem csereltetem ki!

2016. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Johnny Bravo ***** válasza:
2 rendszamot csak akkor cserelnek ha mindkettőt beviszed az okmanyba es leadod!Ha elloptak vagy elveszett stb...akkor csak 1 rendszamot adnak ki azt is csak egyszer!utana mar ha megint elhagyod nincs lehetoseg a potlasra hanem uj unios rendszamot kapsz!
2016. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a lényeg hogy szép legyen a rendszám és ez maradjon meg! Teljesen újjáépített veterán közeli autóról van szó, amire nem szívesen rakok úniós rendszámot!
2016. szept. 15. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldani. Egy várossal kellett arrébb menni és ott nem voltak tudatlanok. tökéletes lett a végeredmény, szép új rendszám!
2016. okt. 30. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!