Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os Nissan Primera váltója...

1996-os Nissan Primera váltója rakoncátlankodik, és semmilyen oldalon nem találtam bontott váltót. Hol nézhetnék még körül?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem meg, akkor még jó volt a váltó, csak a négyest nem vette be, és halk, sikító hangit adott. Pár nap használat után elvittük szerelőhöz átvizsgálatra és olajcserére. Másnap már a kettest is kidobálta pár percenként. Ma pedig már alig bírtam vele hazajönni, mert megszorult a váltó. Veszi a sebességeket, semmilyen hangot nem ad (a sikításon kívül) de borzasztó nehezen jár a váltókar. Szeretnék venni egy bontott váltót, de nem találtam, tudnátok linket küldeni? 1.6-os benzines, 66kw és 90le, p10-es generáció

2016. szept. 15. 17:30
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

nissanfanclub.hu

Facebook: Nissan alkatrész adok-veszek (itt hamarabb kapsz választ).

Ha passzol rá, akkor érdemesebb az újabbat rárakni (p11, p11-144). 2.0-nál sima ügy, 1.6-nál nem tudom.

2016. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!