Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani nekem hasonló...

Tudnátok mondani nekem hasonló alakú, formatervezésű autókat?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy kombit keresek, aminek a hátulja hirtelen, majdnem függőlegesen végződik (Pl Volvo 240 gl, Nissan stagea) hasonló alakú hosszú hirtelen végződős kombikat keresnék. Csak a külső érdekel, csak a kinézet. Csupán kíváncsiságból kérdezem, mert nagyon tetszenek az ilyen autók.

2016. szept. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Aerodinamikailag ez a hirtelen lecsapott fenék rész a legnagyobb bűn, amit el lehet követni.

Egyébként kombiban nekem mindig is a 2102-es Lada tetszett, bár az annyira nem " hirtelen végződős".

2016. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemcso ***** válasza:
100%
Honda Accord Tourer 2.0 Executive, 2004
2016. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Honda Accordnak volt egy ilyen generációja 2002-2007 között, de az ugyanekkor futó Mitsubishi Lancer is hasonló volt. Régebbiek közül esetleg még a Fiat Tempra, de az már nem annyira feltünő.
2016. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a volvo 850 is
2016. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mosqu!to ***** válasza:

Ha már Volvo, akkor az első generációs V70! :)


Azt Én is elfogadnám,olyanok benne a bőrülések,mint valami fotel és a 2.5 TDI-nek nagyon szép hangja van. Perfekt autó! :)

2016. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebbi kiadású Opel Omega és Kadett; régebbi Citroen C5; Nissan Sunny; Seat Cordoba Vario; VW Polo Combi. (Megj.: lehet, hogy 1-2 nem annyira szögletes, de közelít hozzájuk).
2016. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, johetnek meg. A volvo 850 egyszeruen gyonyoru!!!!! Azta
2016. szept. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!