Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így lehet jogosítványom?

Így lehet jogosítványom?

Figyelt kérdés

Szorongásos problémám van(ez eg pszichés állapot) valószínű hogy kell majd rá gyógyszer antidepresszáns vagy nyugtató.

Ezek mellett lehet vezetni?


2016. szept. 21. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv,szintén ez van velem is ,inkább "túl gondolom" és eljutok "mi lesz ha véletlen..."és magamat idegelem,stresszelek meg minden.

Így vágtam neki,kell szakvélemény,hogy nincs kihatással rád,ezt az alkalmasságinál bejegyzik.

Ajánlok valamit : vizsga előtt vezess 1 órát ,jobban megy.

Nem egyből vizsga az aznapi első vezetésed,hanem fesz.levezetésnek egy órát már mentél.

Lehet,ha nem már-már tompító szintű gyógyszereket szedsz.

2016. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez mind bolondság. Ha a vezetés elején vagy, akkor ez természetes dolog. Én is és mindenki így volt ezzel. Nekem is friss jogsim van (jún. 8.) Idő után meg azon leszel, hogy bárcsak vezethetnél megint!
2016. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez ilyen általános szorongós betegség,folyamatos idegesség, nehezen koncentrálok, hevesen ver a szívem, orvosnál mindig 140 feletti a vérnyomásom emiatt, és alkalmasságin vérnyomást is mérnek gondolom.
2016. szept. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!