Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo xc 90-ről kinek mi a...

Volvo xc 90-ről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó gép az előző széria is, csak picit gyenge. De amúgy nem is versenyzésre való, azonkivül szuper autó. Az újról meg ne is beszéljünk, az egy kész űrhajó. Egyik legjobb autó jelenleg a piacon.
2016. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen autót használok, mi a konkrét kérdés ? Most akarsz venni ?
2016. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tervbe lenne! Gondolkodtam, audi, mercedes között is de úgy hallottam, hogy a volvo megbízhatóbb. Egyetértesz?
2016. szept. 26. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Mercedesem sosem volt. A családban Audi fordult meg, kettő is, mindkettő megbízható, jó autó volt. (A2,TT)

XC90 az enyém 2007-es, vagyis a faceliftes verzió. Semmi sallang, semmi túlextrázottság. D5, ami a legjobb Volvo motor, egyöntetű vélemények alapján. Nagyon kényelmes, meglehetősen megbízható autó, elfogadható fogyasztással. (nekem most hétvégén sikerült egy 7.5-ös átlagot autózni vele, amiben volt M7-es és sima autóút is) Az enyém az együtt töltött 100.000 km alatt azért igényelt javításokat, ezek nem olcsók. Ott nem hagyott sehol, az igaz. Most 280.000 km van benne. Valóban nem gyors autó, de van ereje elég. A jellegéből adódóan nem is akarsz kanyart kanyarra fűzve haladni vele, inkább egy kényelmes utazó autó. Ami fontos: terepre alkalmatlan, az összkerékhajtása nem alkalmas rá. Nem szabad városban rövid távokra használni, mert ez a motor azt nem tolerálja. Alkatrész és szakértő szerelő van bőven, de tudd, ha ezt a kategóriát veszed, semmi nem filléres tétel. A gumik sem, az oljacsere sem, a vezérlés cseréje sem. stb.

2016. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt mind leírtad nekem. Hasznos információkat tudtam meg.
2016. szept. 26. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg talán a legbiztonságosabb karosszéria.

https://www.youtube.com/watch?v=uoENbWQFE_I

1:44-től az első pördülésnél még a szélvédő teljesen ép marad. Az oldalablakok nem sérültek.

(állítólag a tűzoltók nem szeretik, mert az A-oszlopot szinte lehetetlen a rendszeresített erővágókkal átvágni)

2016. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Meggyőző volt!
2016. szept. 26. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a Volvo mellett döntesz, írj, szívesen mondok pár dolgot, amire figyelni érdemes a vásárláskor illetve ajánlok szívesen jó szerelőt.
2016. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp szólni fogok!
2016. szept. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!