Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanság mennyi az esélye...

Mostanság mennyi az esélye annak, hogy valaki elsőre átmegy a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Én múlthét pénteken vizsgáztam, és sikerült elsőre.

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok hogy hány embernek sikerül elsőre, akik most csinálják a jogsit.

Mindenki azt mondja nekem, hogy ez ritka és nem megszokott, hogy fiatalokat átengednek elsőre.

18 éves vagyok.


A válaszokat előre köszönöm :)



2016. szept. 27. 00:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Előrebocsátanám, hogy ezt nem nagyképűsködésből írtam...

Azonban, ha idetéved egy troll, akkor "NINCS MENEKVÉS" :D

2016. szept. 27. 00:35
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én 17 évesen vizsgáztam, elsőnek az oktató belenyúlt a fékembe mert azt hitte telizöldnél nem látom azt a kis darab teherautót akinek elsőbbséget kéne adnom, így megbuktam.A második vizsgámon szakadóhóban halálicsúszós úton hibapont nélkül átmentem. Igazából, ha tudsz vezetni, magabiztosan stb. átmész, csak 2016 van és szinte minden a korrupcióról és pénzről szól, szóval valóban ritka, 1000ből kb. 15 ismerősömnek lett meg elszőre, de attól függetlenül, hogy elsőre átmentél még rohadtul nem tudsz vezetni, én is hiába mentem át hibapont nélkül, az a rutin ami azóta van ég és föld
2016. szept. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az esély 50% - vagy sikerül, vagy nem.


Magam részéről nem hiszek a kötelező buktatások legendájában, elég sok ismerőssel volt téma a forgalmi vizsga, nem kevesen vannak közöttük, akiknek elsőre sikerült, akik pedig megbuktak, azok többnyire beismerték, hogy hibáztak.

Jah és a megvesztegetéssel vizsgázás sem jellemző a szóban forgó vizsgaközpontban.

2016. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az életkorodtól függ, hogy átengednek-e.

Nem tudok olyan statisztikáról, ami alapján válaszolni lehetne a kérdésedre.

Erről tudok: [link]

Ez alapján egy nagyobb iskolában a sikeres vizsgák aránya 50-60 % körül van, igaz ebben benne vannak az ismétlővizsgák is.

2016. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokakat húznak meg, de aki vezetni akar, az vezetni is fog, vezessen bárhogy.

Én nagyképűen leírom, a CE-ig mindegyiknek átmentem hiba nélkül elsőre, ellenben ha olyan ül mellettem, vagy figyel betolatásra, stb, aki idegesít, akkor úgy vezetek, hogy inkább nem kéne.

Nem csak a KRESZ-t, gyakorlatot, vezetést kéne osztályozni, hanem a pszichikai alkalmasságot is.

2016. szept. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok, tényleg ritka az ilyen aki egyből átmegy.

Amúgy 50%. Vagy sikerül, vagy nem :)))

2016. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag függ a napszaktól is. Nekem 3-ja lett meg, 1. két vizsga délelőtt volt, az utolsó délután, én voltam az utolsó vizsgázó, mikorra visszaértünk a kiindulási helyre, már az összes vizsga biztos indult épp haza, az engem vizsgáztató miután megírta a papírt ugrott is kifele a kocsiból és szalkadt a többi után :D
2016. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére nekem megvesztegetés és abszolút protekció nélkül sikerült megcsinálni.

Minden családtagom azt hitte hogy bukta lesz :)

5 hibapontom lett :)

2016. szept. 28. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagyon ügyes vagy.

De azt azért vésd az eszedbe, hogy ez nem jelenti azt, hogy jól tudsz vezetni. Ahhoz még kell tekerned pár százezer kilométert. Ez annyit jelent, hogy nagy valószínűséggel nem vagy közveszélyes.


Egyébként jófejek lehetnek a családtagjaid, hogy így bíznak benned...

2016. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#utolsó



Általában jófejek, csak sajnos hisznek a városi "legendákban" :D

2016. szept. 29. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!