Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes mostanság venni?

Figyelt kérdés
Másfél millió környékén nézegetek autókat, ilyen árban nagyjából a 10 év körüliek mennek. A Volkswagen mint márkát nagyon szeretem, ötös Jettát valamint Golfot érdemes venni? Örülnék ha írnátok véleményeket, ajánlatokat hogy milyen autók azok amik ilyen idősen is megbízhatóak, és nem bánja meg az ember ha megveszi.

2016. szept. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen idősen az a megbízható, amivel jól bántak az előző gazdái. Én a japán autókat is nézegetném, főleg a Toyotákat.
2016. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes? Ha meg szereted is akkor meg oszt pláne.
2016. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
alfa romeot nagyón szeretík a lányok .
2016. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és találsz jót, nyugodtan vedd meg. Nekem Golf 5 1.6 van, soha nem volt vele gondom.
2016. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az audi avant kombi 1.6 benzinnel 2002-2005 közt szemeztem hónapokig. Nagyon szép autó, csak kb egyszerre van 2 db eladó az országban. Végül egy dízel tourant vettem. Figyelni kell ezeknél minden típusnal vw audi, a motorkódokat. Melyik pd dízel. Pd ből az idősebb 1.9 ek még jók de már a későbbiek meg a 2 literesek nem jók. A common rail dízelek már jó mind. De ezt kb mindenki így irja a fórum oldalakon. A pd se szar. Csak nem mindegy melyik.
2017. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1,5 milla a keret lehet megnéznék egy e12 corollát. Van ferdehátú, sedan, kombi, 1,4-1,6 benzin. Jó gépek,
2017. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!