Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan tolatólámpa...

Suzuki swift sedan tolatólámpa izzó foglalatot hogy lehet kicserélni? Többi lent

Figyelt kérdés

Kiégett az egyik tolatólámpában az izzó

Kiakarom cserélni, de annyira bele van rohadva hogy nem tudom kitekerni az izzót.

Gondoltam levágom a foglalatot és ráforrasztok egy másikat.

Érdeklödtem 1-2 atoalkatrész boltban, azt mondták hogy külön nincs ilyen foglalat csak az egész lámpa belet lehet megvenni.

Most ez komoly?

Az első lámpábához kapható külön külön foglalat, nem vágom a hátsohoz miért nem.

Aki tudja hol tudnék ilyen foglalatot venni, vagy hoghy oldjam meg az segítsen.

Köszi



2016. szept. 29. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem old meg otthon ahogy tudod.

külön foglalatot sehol sem fogsz kapni.

varázsold ki a belerohadt égőt, wd40 vagy rozsdagátlóval fújd tele stb.

ha nem jön, törd ki, és a helyére valami foglalatot tegyél be, dobj bele égőt, kösd rá a kanócokat, nyomd körbe szilóval, azt ennyi. a lámpabúra alatt senki se látja a gányolást. működik azt kész.

2016. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van

De sajnos semmilyen foglalatom nincs


Lehet könyörgök egy foglalatért a bontóban

Bár ha jól sejtem ott meg majd csak komplett lámpát akarnak majd adni.

Mindenesetre elég genyó dolog hogy nem lehet ilyen foglalatot kapni.

behal az egyik foglalat ami kb500 forint és vegyél egy 10000 forintos teljes lámpa belsőt.

A qwa anyukat:)

2016. szept. 29. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A legkisebb tétel amit megvehetsz az a kötegelő. Azt célszerű kompletten cserélni, mert a gányolás nem mindig célszerű. Amúgy anno nekem rossz volt a prizma, kompletten vettem ajtót és szigszalaggal oldottam meg.


Amúgy meg a prizma tetején érdemes betömíteni, mert hiába cserélsz foglalatot az ugyanúgy szét fog rohadni, mert befolyik a víz ha esik. Nálam is ez volt, gumit ragasztottam rá addig amíg elviszi a kasztnis, annak meg majd mondom, hogy oldja meg valahogyan.

2016. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na sikerült végül kibazirgálnom a régi izzót


Eltörtem az üveget aztán fogó és csavarhúzó segítségével sikerült

Kicsit kipucoltam a foglalatot, és új izzót raktam be ,és müködik


Mázlim volt:)

2016. szept. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!