Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-ös BMW, A6-os Audi vagy E...

5-ös BMW, A6-os Audi vagy E Merci?

Figyelt kérdés

2, max 3 éves autóig gondolkozok, max 80-80e km-el.

Dízel lenne és összkerekes, bármelyiket is veszem.


Ti melyiket vennétek és miért?



2016. szept. 29. 16:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Ja, és automata lenne, bőrös.

Ár nem mérvadó, mert mindhárom majdnem hajszálra ugyanannyiba kerül ezekkel a paraméterekkel.

2016. szept. 29. 16:10
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi pénzed van autóra és ezen a fórumon kérsz tippeket, hogy melyiket vedd? ha nem egy álmodozó vagy, hanem komoly vevő, akkor nem itt kérdezed a véleményeket, hanem elmész és kipróbálod mindet. Amelyik tetszik, kifizeted és használod. Kicsit furcsa, hogy ennyire nincs kialakult stílusod és elképzelésed, mert a három autó három különböző stílus.
2016. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Okoska! Képzeld, van már elképzelésem, hogy a 3 közül melyik legyen és a hétvégén, illetve jövőhéten megyünk is többet megnézni kipróbálni.

Csak kiváncsi vagyok más emberek tapasztalatára, véleményére.

2016. szept. 29. 16:35
 4/26 anonim ***** válasza:

én nagy audi fan vagyok, mégis az e mercit venném.

bömöst nem mert az mindenkinek van már, lassan olyan az 5 ös mint a suzuki XD

A6 szintén...kinézetre nem sokban különbözik az 4 től, az pedig népautó.

egy merci az mindig merci marad, mindig a finom stílust, eleganciát nyújtja. afféle uras.

2016. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A Mercedes öreguras. A BMW sportosabb, az Audi szintén. Én egyébként a Volvot is a listára tenném, simán illik a felsoroltak közé.

Tapasztalata biztosan rengeteg embernek lesz az ilyen kategóriájú autókkal itt a fórumon, okoska.

2016. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Elárulod nekünk, földi halandóknak, hogy neked mi a preferenciád és miért?
2016. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Ennyi pénzed van autóra és ezen a fórumon kérsz tippeket, hogy melyiket vedd? "


Hiába van pénze az embernek, mert nem könnyű választani. Mindhárom autó nagyon jó, a technika csúcsát képviselik.

De én az Audit venném. Jó kicsit elfogult vagyok, de megvan az oka. Ergonómia és belső anyaghasználat, minőség a legjobb mindhárom közül, ezt az újságírók is mondják. Az összkerékhajtás szintén a legjobb. Motorja mindháromnak nagyon jó, abban mondjuk nincs különbség. De remélem 3000-rest veszel, nem 2000-res motorral...

2016. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 BiTOPro97 ***** válasza:
63%

Ha azonos vételi árban gondolkodsz, akkor a BMW-t lesz a legdrágább fenntartani. persze ezért cserébe add bőven élmény faktort.

Klasszikus négy kerekes ezek közül a sokak szerint díszes forma nyelvű és modern Audi.

Az E Mercedes meg jól láthatóan figyelembe vette, hogy vevő negyede, sőt van ország ami komoly piac, harmad a női vásárló. Elég ránézni a féklápákra. Jó a 4matic sem rossz.


Én melyiket venném? Nem szeretem az AUDI külsejének formanyelvét. Az E is szép lett belül, de sokkal kisebb mint a másik kettő. És a negyedik BMW-m veszem.


Itt az a kérdés neked elég nagy-e az E belül, mert ha igen már komoly versenyző. Mind a három mást ad, ha nincs porba úton szerelem vagy csalódás, akkor zárd ki a BMW-t! ;)

2016. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 BiTOPro97 ***** válasza:
60%
Ja és mondom ezt egy napi használatban F10-es 2011-es BMW 550xi-vel. És egy idei sorhatos 3-as BMW touring-gal a garázsban.
2016. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8: Mire gondolsz konkrétan, hogy a BMW-t a legdrágább fenttartani?

Kötelező szervizeik kb egy árban vannak, fogyasztás egy 530d-nek ugyanannyi szinte mint a 3.0 TDI-nek vagy a 350cdi-nek.

Vagy arra gondolsz, hogy a BMW hibásodik meg leggyakrabban?

2016. szept. 29. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!