Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szisztok. Szeretnék vásárolni...

Szisztok. Szeretnék vásárolni egy OPEL CORSA B típusú autót 1997.91 LE Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első autóm
2016. okt. 2. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem vezettél sokat,ha az első autód.Az első pár évbe tőkéletes,persze ha találsz egy eddig megbecsült darabot.Szinte fillérekért kapsz hozzá alkatrészt,ha törik,a bontóba hegyek be állnak a donorok.Csak te szálj ki egybe 😊
2016. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze nem vezettem még sokat,még a jogim sincs meg de már járok vezetni.kb1 hónap búlva már meg is van a jogsim.De ma voltam meg nézni az autót és sajnos nem vettem meg mert az autó alja kicsit rozsdás volt és csak úgy le festve és így nem vettem meg. De még van időm,csak már nézegetem őket.
2016. okt. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!