Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen hírdetés mennyire...

Egy ilyen hírdetés mennyire lehet reális?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 11. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit nem találsz benne reálisnak? Fenének se kellene ennyiért. Főleg nem az AAA Autótól. 15 volt ennek az autónak utoljára presztízse!
2016. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A km óra állását nem találom annak.
2016. okt. 11. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:
AAA Autó...
2016. okt. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez állítólag végig magyarországi autó, ha megvan a rendszám akkor le tudod kérdezni az óraállást.. Ennyinél a beltérnek makulátlannak kellene lennie.


"nagy teljesítményű motor"

Na jah, az a 131 lovas szívó benzin az odabaxx ám rendesen :D :D

2016. okt. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kell makulátlannak lenni a belsejének. Tipikus Audi/VW konszern betegség a málló gumiborítás és karcosodó gombok. Saját VW-nkben kb. 100.000 km után kezdtek kopni, pedig rendszeresen volt takarítva, ápolózva. Ennek ellenére szerintem sem csak 150k-t futott. Kérdezd le ügyfélkapun!


Egyébként az AAA autó az lutri és nagyobb a valószínűsége, hogy átvágnak, mint az ellenkezője.


Az automata váltó a következő, ami miatt nem érdemes megvenni. Kérdezz rá bármelyik szervízben, hogy mennyibe kerül a karban tartása/felújítása/javítása!

2016. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én láttam ezt az autót élőben is a kereskedésben. Tényleg egészen jól néz ki, hihető a futás teljesítmény. De nyilván egy lekérdezéssel kell kezdeni, vezetett szervizkönyve is van, tehát két vonalon ellenőrizhető. Az automata váltóra sajnos nem emlékszem, hogy multitronic-e vagy sem. Ha igen, akkor az elég veszélyes pontja lehet az autónak. Nem kell félni az AAA autótól, ha vásárolsz, az eladókat jobban szívatjál. Ha veszel, csak azt kell megnézni, nem szedtek-e ki belőle ezt, azt. (pótkerék, háromszög, stb.) És természetesen derítsd ki a múltját.
2016. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én több olyan embert ismerek, akik 10+ éve megvették a zsír új drága autót (pl egy ilyen Audit), aztán alig jártak vele. Nem szabály az, hogy aki ilyen autót vesz, az az autóban lakik.

Így hát lehet reális is a hirdetés. De lehet tekert is. Bár a képek alapján tényleg újszerű az autó (az enyhe kopások lehetnek például műkörmös hölgytől is, az ilyenek 1 év alatt leamortizálják az autó belsejét).

De ha engem kérdezel: inkább megvennék fele ennyiért egy ilyen 2.0-ás A4-et, 300 ezer km-mel.

2016. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. okt. 11. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy 2001-es autót 1,5M-ért? Szerintem az a 149e km is van már vagy 249e... Nézd meg a gombokat a rádión, a konzolon, szerteszéjjel nyomkodták már :D Szerintem nem ér ennyit. Inkább nézz valami kicsit újabbat.
2016. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!