Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy hasznalt autot 2...

Vettem egy hasznalt autot 2 ev uj muszakival. Erdemes megnezetni szerelovel a muszaki vizsgat nem erinto esetleges problemak miatt?

Figyelt kérdés

Vettel egy 16 eves Honda Civic-et 130ezer kilometerrel 2 eve uj muszakival 1980 Euroert.

Ketszer kirprobaltam es nem talaltam rajta szemet kivero hibat. A muszaki vizsgat erinto reszeknek jonak kellene lenniuk elvileg. Olajcsere, Akkumulator csere, fagyallo stb meg szervezes alatt.

A muszakit nem erinto dolgok esetleges hibai miatt erdemes vajon atnezetni?



2016. okt. 13. 10:09
1 2
 1/13 anonim válasza:

Már bocs, hogy ezt írom, de jól át lettél vágva. 16 évesen 130 000 km irreálisan kevés. Az én 5 éves Volvomban van 180 000 km, ami 0-ás volt, mikor újonan vettem...

Mindenképp érdemes megnézetni, még most, minthogy később mindenféle baja jöjjön elő.

2016. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Semmi baj:) Egyetertek, hogy konnyen lehet, hogy vissza van tekerve a kilometerora, de nem foglalkoztam vele, meg voltam elegedve az allapotaval, araval stb.

16 evig egy tulajdonosa volt, utana került a kereskedesbe.

Kösz a velemenyt!

2016. okt. 13. 10:29
 3/13 anonim ***** válasza:

A műszaki külföldön volt. Ha igen, akkor talán OK lesz.


Ha magyar rendszámos a kocsi, és itt kapott 2 év műszakit, az kb semmit sem jelent, ugyanis legtöbb nepper olyan helyre hordja a kocsikat, ahol biztos a sikeres vizsga.

2016. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézesd át az autót, a kereskedések valóban szeretik olyan helyeken müszakiztatni, ahol az állapottól függetlenül megkapja az igazolást.
2016. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nemetorszagban volt a Muszaki vizsga Drezda hataraban egy faluban egy autokereskedesben amin belul egy vizsgaközpont is üzemel.

En is ugy hallottam hogy errefele megbizhatabbak a muszaki vizsgak, emiatt mondtak itt paran, hogy a vizsgat nem erinto dolgokat kellene talan atnezetni...

2016. okt. 13. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképpen érdemes lecserélni azokat a dolgokat amik öregszenek, de nem nézik a vizsgán:

Fékfolyadék

Hűtőfolyadék

Vezérműszíj

Hosszbordás szíj(+ feszítő), (ékszíj)

Fékbetétek

Légszűrő

Olaj, olajszűrő

2016. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kintről, kereskedésből vett a kérdező, egy egygazdás autót (nem arabtól sóderes udvarról, ha jól láttam)kinti a műszaki akkor ahogy írták, olajak, szűrők cseréje, esetleg vezérlés, ha nem láncos és aztán használni. Úgyis használat közben jönnek elő a problémák, ha ugyan lesznek.
2016. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy Nissan markakereskedesben vettem amin belül egy muszaki vizsgaztato központ üzemel. Nem arabtol vagy egyeb vunozo kinezeto autokupectol soderes udvarrol.

Viszont a Nissan-os kereskedo se volt tul kedves, kb ugy beszlet velem mint egy hulyegyerekkel sokszor, csakhogy minel kevesebb ideje menjen el velem.

Igen, nemet muszaki van rajta.

2016. okt. 13. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális műhelyben, normális szerelőnél nem nagy dolog átnézetni, ha kétségeid vannak. Felemelik, alánéznek, fékpadon, rázópadon letedztelik rádugják a számítógépre, és kb mindent tudni fogsz az autód állapotáról
2016. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kilences köszi,

szamitogepre radugva miket tudnak megnezni?

2016. okt. 13. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!