Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk és lányok! Nektek vannak...

Fiúk és lányok! Nektek vannak plüssök az autótokban? Ha igen mennyi, és milyenek? Milyen autótok van? Szerintetek gyerekes ha egy húszon éves fiúnak vannak plüssök az autójában?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 17:40
 1/9 dirtboy ***** válasza:

szerintem az,nekem egy preparált gömbhal van a tükrön és ennyi.

plüsst meg egyéb hülyeségeket nem raknék bele,minek.

2016. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az sokkal gyerekesebb, hogy ennyi idős létedre a huszonéves szót nem sikerült normálisan leírni.


Amúgy meg teljesen mindegy, mit tartasz az autódban, csak a látóteredet ne korlátozza, mind a magad, mind a többi közlekedő érdekében.

2016. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekes, hanem nőies...
2016. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 petizacc ***** válasza:

Nekem egy golyós csapágy lóg a visszapillantón. :D

20/F

2016. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg plüssünk van, főleg az ágyban, a kocsiban egy sem, ahhoz nagyok s elvagyunk nélküle.

A kocsiban egy apró mágikus lány figura lóg, az elfér.


Nem gyerekes, illetve kit érdekel, hogy gyerekes-e? Ha neked tetszik, s nem árt senkinek (nem takarod a kilátást, nem vonja el a figyelmed), legyen.

Ez nem baj. A rossz helyesírás sokkal problémásabb, de ha legalább nem vezetsz közveszélyesen és képes vagy használni az indexed, akkor már tartasz valahol. Ismertem extrém rossz helyesírású srácot, aki színjeles volt az egyetemen és külföldi ösztöndíjat kapott. Érdekes dolgok ezek. De az embernek nyilván feltűnik az ilyesmi, főleg, ha ő jó helyesírásból.

2016. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Énis egyetemre járok. NEM magyar szakra. Kiteszem az indexet mindig. Én is utálom azokat, akik csak a legvégén teszik ki, és hirtelen fékeznek. azokba majdnem belemegy az ember, na én nem vagyok ilyen. elég udvarias is vagyok vezetés közben, na meg figyelek a másikra. ha valaki kikerül valamit, -pl biciklis gyökér- és nagy az autója, segítek abban hogy amennyire csak tudok a saját sávomban szélére húzódok, ezzel is biztosítva azt hogy biztonságosan, akár kicsit az én sávomba is átlépve de ki tudja kerülni a részeg biciklist :D
2016. okt. 17. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi, minden idegesít ami feleselgessen belelóg a látóteremben, az autón belül :)

29/F

2016. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Max a hátsó ablakhoz raknék. Akkor is valami kabalaplüssöt, ami az autó karakterét tükrözi.

Egyik ismerősöm például a drift autójába rakott egy Süsü plüss figurát, az autó neve is az, mivel egy tüzet okádó sárkány. :)

2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor az 50 éves apám gyerekes és nőies, van egy kis plüss tehén a műszerfalán :D (Anyumnak meg egy pontosan ugyanolyan)

Oké, ha tele van hányva mindenféle plüssökkel, az már kicsit túlzás, de 1-1 darabtól nem lesz senki gyerekes meg meleg :D

2016. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!