Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés megszerezni az...

Milyen érzés megszerezni az első autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! elöljáróban: még nincs, és nem volt autóm. Viszont így, tömegközlekedéssel macerás utazni, és például vidékről Budapestre menni vonattal hosszadalmas, és fárasztó. Olyan érzésem van, hogyha jövőre meg lesz az első autóm, akkor kinyílik a világ. GPS-el bárhová el lehet jutni, és autóval tulajdonképpen nem lehet eltévedni. Ami eddig macerás út volt, azt csak gyorsan átautózom egyedül, kényelemben. Igaz ez?

23/F



2016. okt. 19. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyalogláshoz és a tömegközlekedéshez képest nagy lépés (az emberiségnek...)

Csak arra figyelj még oda hogy megbízható és olcsón fenntartható autót vegyél mert különben sokkal drágább lesz ez az életmód mint eddig és ha cserbenhagy az autó a legváratlanabb helyzetben rossz helyen akkor még hamar meg is kopaszodsz.

2016. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban megnyílik elötted a világ, de csak akkor ha ésszerűen választod ki az autót, marad időd, pénzed utazni vele.

A GPS hasznos, sokat tud segiteni, de nem szabad teljesen rá hagyatkozni. Meg kell tanulni térképet is olvasni, ha távoli ismetetlen helyre kirándulsz mert a GPS gonosz tréfákra is képes.

2016. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen én már többször is a Dunában találtam magam. Szerencsére csak a GPS-es navigációs program szerint.
2016. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A GPS valamilyen útvonalon megpróbál a megadott hely közelébe irányitani, de a legritkább esetben pontos. Indulás elött a kijelölt útvonalat ellenőrizd, valoban azon akarsz-e menni, menet közben figyeld a táblákat, szabályosan közlekedj, a GPS sokszor utasithat olyan helyre, ahová nem mehetsz, és a cél helye is sokszor pontatlan
2016. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 19. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
en 23 voltam amikor az elso autot vettem, de mivel addig is volt auto a csaladban mindig, nekem ez nem volt egy kulonosebben nagy durranas.
2016. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem, mint született autób**inak, orgazmus közeli élmény volt :D De már a 13ik autómat vettem meg nemrég, még annak is úgy örültem, mint majom a farkának. Más viszont egy használati tárgynak tekinti, mintha csak egy szekrény, vagy bármi lenne, és semmilyen érzelmet nem vált ki belőle. Tehát ez embertől függ. De azért a legtöbben nagyon örülnek az első autónak is, attól függetlenül, hogy az esetek 95%-ban a 20-23 év körüli fiataloknál semmilyen racionális érv nem szól az autó mellett. Dehát nekem is már 17 évesen volt autóm.
2016. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!