Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toltesi hiba Renault clio...

Toltesi hiba Renault clio 1.416v menet kozben leal?

Figyelt kérdés

Van egy renault clio 1.4 16v autom 2002es

Tegnap miután elindultam vele kb 5km utan elkezdtek kigyulladni a jelzofenyek sorban (abs,szervo,fek,seviz,stop, lampak)

Felrealtam lehuztam a sarut vartam 10percet es ujbol elindult az auto hibajel nelkul, kb ugyan ennyi ido mulva megint kigyulladtak a lampak, kimertuk az aksit multimeterrel es a problema az hogy folyamatosan csokken az ertek es nem nö. (Az aksi uj 4napja lett bele veve)

mi a generatorra gyanakszunk hogy nem tolt vissza, velemenyek??? Autovillamossagis ha van kivancsi vagyok a valaszara :)

Koszonom


2016. okt. 21. 06:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A generátor az örök töltésmezőkre tavozott!
2016. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy szétesett egy csatlakozó, esetleg az egyik motortéri biztosíték szállt el valamitől.

A hibát sok minden okozhatja, ha már van műszered, akkor méregess. Kezd el a generátornál, majd haladj végig az akksi felé, és megtalálod hol tűnik el a töltés.

2016. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet akár egy zárlatos csatlakozó is.

de valszeg a generátor feszabályzója halt be.

2016. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most beszeltem egy generator javito ceggel es meg el sem mondtam a tuneteket ok felsoroltak.. :) mondtak hogy az a baja, a felujitas 25ezer ft , az uj alkatresz 50ezer ft
2016. okt. 21. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A bontott generátor pedig 10 ezer, fél év garanciával, és minden sarkon lehet vásárolni.
2016. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!