Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 8V, PCV...

Suzuki Swift 1.3 8V, PCV szelep nélkül mehetek vele?

Figyelt kérdés
Alapjárati gondok miatt ellenőriztem pár dolgot a kocsin, és hát a PCV szelepet négy darabban találtam meg a helyén. Lehet, hogy el kell mennem vele a szervizig más gondok miatt, ezért a kérdés. Köszi.
2016. okt. 23. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kijött simán. Na hoztam új szelepet, de rossz méretűt kaptam így a cső nem megy rá, holnap mehetek vissza. Mindegy nem lényeg. A lényeg az, hogy most így üzemmelegen viszont tök jó az alapjáratom. Hidegen viszont még rosszabb, olyan hangja van mint egy Skoda 100-nak :D így szól a kipuff hogy "vöff, vöff, vöff, vöff". Ha bemelegszik szép sima lesz. Viszont ha egy kis gázt is nyomok, magától pörgeti a motort egy 4-5 másodpercig a normálisnál enyhén magasabban, aztán visszaáll. Hmm...ez mi lehet?
2016. okt. 24. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!