Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szaba-e 2016-ban újonnan...

Szaba-e 2016-ban újonnan renault személygépkocsit vásárolni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen tiltva... szabad
2016. okt. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Én megtiltom neked, nehogy vegyél.
2016. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabadon szabad, szerintem amúgy a Renaultok elég igénytelen mégis megbízható autók ,bár sokan szidják,hogy francia szerintem jók . Benzinest én is vennék szívesen , a dizeltol pedig van ok tartani , azzal azért sok gond szokott lenni. Ami a Renaultba szerintem rossz, hogy nem egyszer jonnek elo elektronikai problémák, ami általában olcsón javítható, viszont elég zavaró ilyenekkel foglalkozni. Nekünk régebbi renault van, motorikusan kiváló,sose volt vele semmi probléma(benzines), viszont ilyen pár ezer forintos elektronikai hibák gyakran jelentkeznie,ami miatt nem hagy ott az autó az út szelen. De az utóbbi 1 évben , elszállt a rádió panel, sebességmérő jeladója, 2 ajtó nem nyílik centrallal. Na igazából ennyi,de ez egy régi modell. Ja és 10 eves Renault Thalia, szóval nagyon minőségi cucccokra megvételekor sem számítottunk , még ennyi idős autónál ez szinte normálisnak mondható . Én ajánlom neked a benzines renaultkat. Kopoalkatreszeken kívül kb 80-100 ezer forintot költöttünk az autóra.
2016. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idén vettem egy Clio Grandtourt újonnan, szóval...mi a kérdés? Nekem nem tiltották meg.
2016. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Renault szalonban meg akarták tiltani hogy vegyek. Csak erőteljes fellépésem után adtak el új autót.
2016. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szabad!

Sőt, bármilyet szabad!! Új autó, mitől félhetnél? Ha rendesen karbantartod(nem dőlsz be a 20-30-ezrenkénti olajcserés mesének), akkor 200.000 km-t bármi elmegy hibátlanul.

Ez a mese meg a Rönók megbízhatatlan elektronikájáról egy népmese. Nekem 7 db volt egymás után(vegyesen újtól a 18-évesig), és egyikkel sem volt semmi ilyen hiba. Természetesen minden márkánál vannak tipushibák.

2016. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!