Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te látod a kocsid orrát...

Te látod a kocsid orrát valamennyire? Parkolásnál fontos ez számodra? Minap próbáltunk egy kicsikocsit és semmit nem látunk az orrából.

Figyelt kérdés
Sok ilyen kocsi van ahogy elnézem de nem fura ez?
2016. okt. 27. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A mai autóknak már nem lehet látni, azt rá kell számolni.
2016. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy kocsink van és annak sem látni ettől függetlenül. Egyszerűbb lenne ha látnád, persze. De hozzá lehet szokni. Sötétben meg a fényszóró fényének visszaverődéséből is lehet következtetni (legalábbis ha fal vagy kocsi vagy egyéb magasabb dolog van előtted).
2016. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tomcatters ***** válasza:
En sem látom az enyémnek , egyiknek sem, a kocsit azt érezni kell :) Ugyan ugy a nagyságát , mint a kuplung fogaspontjat.. mindegyiknek má és más
2016. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem, egyikét sem.


És meglehet szokni.

2016. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nemcsak hogy az orrat, de a farat sem latom :D

nem fontos, mert megtanultam "erezni" hogy hol a kocsi

en mondjuk kukaknal probalkoztam, nagyon nagyon lassan elindultam, es mikor lattam, hogy a kuka megmozdul tudtam, hogy ott a kocsi orra (fara) es memorizaltam azt a kepet

2016. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem,nem látom,ahogy a hátulját sem.

A másik autónknál igaz látom a motorháztető elejét,de mivel terepjáró,elől van még egy bő 30-35 centi kinyúlás egy műanyag toldat miatt.


Sőt,az első autóm egy kis coupe volt,aminek le volt sötétítve a hátsó üvege,ezért abból semmit se lehetett hátra kilátni.

Érezni kell az autó körvonalait,nem pedig látni 360 fokos körben.


Viszont ez már a 10. ilyen kérdés itt,felejtsd el a vezetést ha ennyire nem megy.

Egy ember akkor tud autót vezetni,amikor bármibe beülve,kezdve egy furgontól a bálna Merci-ig bármit gond nélkül elvezet,leparkol vele és hasonlók.

Ha ezek gondot okoznak akkor az nem vezetési tudás,hanem egy bemagolt cselekménysorozat,aminek a sikeressége pedig már valószínűségszámítás.

2016. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nissan Micra-ból az egyik generációnak a lámpabúráján van egy-egy bumszli, ami pont látszódik a vezetőülésből. Másik kis kocsi nem jut eszembe, ami hasonlót tud.
2016. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem fontos látni az elejét. Addig gurulsz amíg nem koppan, hátrafelé szintén.


Nem fura, meg lehet szokni. Ragaszd körbe az autód T betűvel, a kutya nem szól hozzád.

2016. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

#8: Na ha nekem koppan majd egy magadfajta, annak nem csak a lökhárítója fog koppanni. Hogy lehet ilyen felelőtlen tanácsot adni?


Kívánom, hogy egyszer koppanjon neked egy IFA parkoláskor. Kétszer. Előlről, hátulról.

2016. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem látom, de necces helyzeteknél nem szégyellek előre hajolni egy picit, hogy lássam az elejét, így 700 ezer km után sem.
2016. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!