Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni....

Szeretnék autót vásárolni. Tapasztalt emberek segítenének?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Nem vagyok túl jártas az autók terén, de szeretnék szerezni egyet. Vannak vélemények, amiket már hallottam, de azok az információk kevesek ahhoz, hogy biztos döntést tudjak hozni az autó márkájával és típusával kapcsolatban. Az elvárásaim az autóval szemben: 1600 ccm körüli, benzines, és 2000-2005 között gyártott legyen, valamint 600.000 Ft-nál ne nagyon legyen drágább. Nézegettem az adott feltételekkel Suzuki-t, Ford-ot, Opel-t, Mazda-t, stb., van találat, de mint mondtam, nincs tapasztalatom, hogy melyik autónak mi az erőssége, és persze mik a hibái. A kérdésem az, hogy ezekkel a tulajdonságokkal, ha megbízható és aránylag olcsón fent tartható autót szeretnék, mit tudtok ajánlani?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. okt. 30. 16:29
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
Toyota corolla ,abbol eleg jo az 1.4 vvt-i sok 1.6 autot legyorsul :D Japanosan megbizhato , nekem is van egy 1.4 98 le
2016. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért Astra G
2016. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm, utána nézek a típusnak!

#2. Neked is köszönöm, gondoltam én is erre, de pár embertől azt hallottam, hogy nagyon eszi az olajat, egy autószerelő ismerősöm is mondta. Neked mi volt a tapasztalat vele? Volt ilyen jelenség, vagy akiktől hallottam ezt a "hibát", csak azok fogták ki?

2016. okt. 31. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Persze, ha nem cserélték rendesen akkor hajlamos elkezdeni enni az 1.4 ecotec az olajat. De ha oda volt figyelve rá akkor nem lesz vele gond.

Nekünk van egy 1.4-es, igaz első tulaj a család, én is sokat hajtottam, most jár valahol 290.000 kn körül, de nem eszi... De még így az egyik legolcsóbban fenntartható kocsi ebben a kategóriában.

2016. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!
2016. okt. 31. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!