Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtő folyadék nem folyik...

Hűtő folyadék nem folyik vissza a tágulási tartályba! CSAK HA LEVESZEM A KUPAKJÁT. Miért?

Figyelt kérdés
Ha az autóval közlekedek lejebb megy a hütőviz a tágulási tartályból. Hideg motornál kemények a csövek és akkor jön vissza a viz a tágulási tartályba ha a kupakot letekerem! Mi a probléma?

2016. nov. 1. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet kevés benne a víz? Vagy levegős a rendszer. Tekerd fel a fűtést a legmelegebbre, h a fűtőradiátor le tudjon légtelenedni, hátha ott rekedt meg a levegő. Plusz lehetőleg a legmagasabb ponton kell legyen a rendszerben légtelenítő csavar. Használd!

Amúgy normális, h van némi szintkülönbség h leszeded a kulakot. Légtelenítés előtt töltsd maximumra a tartályt!

2016. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hideg motornál kemény a cső? Az igen... Szóval ha csonthidegen leveszed a kupakot a tartályról akkor szusszan egyet? Ha igen, akkor baj van, hogy mi azt nem tudom de baj az van...
2016. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen hidegen lecsavarom a kupakot és vissza jön a vizszintem min. max. közé!és nem lesz kemény a gumicsővek
2016. nov. 1. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondtam már, levegős a rendszered!!!
2016. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a céges wolksvagen csinálta azt hogy hidegen jó a víz szint... melegen meg lement a tartályból a víz, ha a kupakot letekerte az ember akkor vissza jött a tartályba.... hengerfejes lett..
2016. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hiba ugy néz ki megoldodott. A tágulási tartály kupak becsavarásakor egy kattanásig kell meghuzni. Én ezt tovább huztam.
2016. nov. 12. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:
És?
2016. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Folytatom! Igy a hűtő vizem szintje le-fel mozog. Min-max között marad.
2016. nov. 13. 07:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig is ezt tette, nem? De miért gond, h túl tekerted? Hova ment a hiányzó mennyiség? Ezért kérdeztem, h "és?"...
2016. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!