Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv Passat b5,5 (2004) autóban...

Üdv Passat b5,5 (2004) autóban nem működik a visszapillantó tükör ki és behajtása?

Figyelt kérdés
A probléma úgy kezdődőt,hogy egy forgalmas helyen behajtatom a tükröt és mikor vissza próbáltam hajtani akkor nem sikerült nem tudtam mit csinálni és kézzel vissza hajtottam óvatosan mert nem éreztem nagy ellenállást most se működik nincs motor hang semmi de a tükröket tudom mozgatni a fészekben és a melegítés is működik. Csak szervizben lehet megoldani a gondot és kb menyibe fájhat.

2016. nov. 1. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h menet közben akartad visszahajtani, mielőtt végül kézzel kihajtottad vna? Mert nekem pl az A6 Audimon, h indulás után hajtatnám ki, úgy nem teszi. Miután megállok, újra behajtás, majd kihajtásra kapcsolás után nyilnak a tükrök. Hajtsd vissza be kézzel őket, majd próbáld behajtasra, majd kihajtásra kapcsolni álló helyzetben gyújtásnál, v járó motornál.
2016. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem menet közben volt és ott is próbáltam egy csomószor járó motorral meg a nélkül is.
2016. nov. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!