Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz NEM szervós...

Kevin Kevin kérdése:

Mennyire nehéz NEM szervós autót vezetni? (Fordulni, parkolni stb. )

Figyelt kérdés
Első autónak néztem ki egy opel corsa-t és nem szervó kormányos.Én eddig csak szervós autókat vezettem,és kicsit tartok ettől.Normális válaszokat várnék,köszönöm!

2016. nov. 3. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, de meg lehet szokni, karod kicsit edzettebb lesz :)
2016. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell attól annyira tartani. :)

Anno a trabit is "kényelmesen" elvezettük.

F astrám van. Szervo nélküli. Álló helyzetben természetesen egy edző táborral fog felérni, de ha egy kicsit mozgásba hozod a gépet, akkor szépen lehet azzal is manőverezni.

Megszokás kérdése! Ennyi! :)

2016. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem túl nehéz. A szervó nélküli autók kormányművének az áttételezése is más. Nem kell hozzá annyi erő, mint amennyi egy szervóshoz kéne elromlott szervóval, cserébe többet kell tekerni a kormányon kopptól-koppig.
2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi a meló vele, hogy sokkal többet kell tekerni, az áttétel miatt (tehát 4 vagy 5-ös is fordul koppanástól koppanásig). Míg egy jól szervózott autónál 1-et kell tekerj hogy befordulj valahova, addig lehet a szervótlanon 2-őt kell tekerj, erre oda kell figyelni. Menet közben észre sem veszed hogy nem szervós, a szervó hiánya álló helyzetben fájó nagyon, ugyanis olyankor nagyon nehéz tekerni, tapasztaltabbak is két kézzel tekernek olyankor.
2016. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. nov. 4. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A '80-as évek elején egy ideig Gaz típusú terepjáróm volt. Na, annak a kormányába bele lehetett kapaszkodni. Főleg terepen. De amúgy a többi autónál menet közben majdnem fel sem tűnik.
2016. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek megérné az hogy ugye én 1-2hónapja keresgélek kocsit most ezt a corsa-t elvitték előlem sajnos,de viszont lenne egy kia shepia ami féltengelyt kell cserélni és a sofőr ajtót belülről nem lehet kinyitni szóval azt is cserélni kell de viszont motorikusan tökéletes az autó vonóhorgos stb,és a haverom apja 60ezer forintért oda is adná.(?)
2016. nov. 6. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Húha, hát nagyon nem ismerem ezt a típust, de 60 ezer forintért megéri már kerti dísznek is, úgyhogy rossz vétel nem lehet, még akkor sem ha ráköltöl vagy 100 ezer forintot. Más robogót sem vesz ennyiből :D
2016. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!