Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sx4 S-cross 30 alatti...

Suzuki Sx4 S-cross 30 alatti egyedülálló férfinak?

Figyelt kérdés
Családi autó, vagy egy egyedülálló férfi is büszkén használhatja?

2016. nov. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen ,hol van az megszabva hogy kinek milyen autója legyen,gondolom nem leszel mindig egyedül , ha családod lesz nem kell a"legényes " autot cserélned.
2016. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked tetszik?

Akkor használd, ne érdekeljen mások véleménye :-)

Mostanában a Vitara a sláger, az SX4 S-Cross főleg az ára miatt szorult a Vitara mögé (picit nagyobb méretű is)

2016. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek milyen stílusú autó, tudom, hogy senki nem szabja meg hogy kik használhatják. :)
2016. nov. 3. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Sx4 S-cross egy teljesen hetkoznapi tucat auto....nem hiszem hogy botrany lesz belole ha egyedulallo ferfikent beleülsz!
2016. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami az egyik embernek csúnya, a másiknak akár szép is lehet.

A ráncfelvarrás után szebben néz ki az S-Cross, bár én az eredetit sem láttam csúnyának, inkább a Vitarát szebbnek (ha érthető)

2016. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyedülálló férfinak egyértelműen egy kétajtós Bentley áll jól. Ha nősülsz, akkor ráérsz villogni egy Sx4 S-crossal, melyet büszkén használhatsz.
2016. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi? Ja! Büszkén? Aha! Van kocsid, lesz csajod!
2016. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!