Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen legyen az első autóm?

Milyen legyen az első autóm?

Figyelt kérdés
Körülbelül még egy év és lesz jogsim!Mivel nagyon megfontoltan szeretnék gondolkodni így már most elkezdenék tanácsot kérni,hogy mi lenne a legjobb választás.az autóvásárlást,nem rögtön tervezem,hanem rá egy évre,hogy addig egy gyengébb nem saját autón megszokjam a sebességet.Tudom,hogy emiatt sokan hülyének néznek majd,de Mindenképpen valami nagy motorost szeretnék majd (kétezertől-hatezer köbcentiig),ami az árát illeti az valahol egymillió körül kéne,hogy legyen(így marad pénz még átírásra,esetleg honosításra,nameg a gondok helyrehozására),és nagyrészt csak német autók érdekelnek(valahogy csak ezek tetszenek),de bármilyen javaslatot meghallgatok.A szenpontok:nagy legyen lehetőleg ne háromajtós,gazdag felszereltsége legyen,kényelmes legyen,az ára a vétel után rendberakással mindennel együtt egyenlőre három milióból kijöjjön,mivel hosszú távra tervezem,jó lenne,ha még vagy tíz évig nem röhögnének ki vele,nagy legyen a csomagtér.A fogyasztás nem érdekel,ugyanúgy,mint a fenttartási költség sem,meg az alkatrészek ára,egyenlőre csak hétvégi használatra venném.A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 6. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szeretnél egy jól felszerelt, nagy motoros autót 1 milláért? Ezt általában úgy hívják, hogy sz0póálarc.


Ha már van 3 millió miért nem nézel egy fiatal "átlagautót" és éled az életed boldogan?

2016. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,nekem nem egy átlagautó kellene,han egy húsz év körüli luxusautó.
2016. nov. 7. 00:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy 1999-2005 körüli Mercedes S 500-ast. Az egy vadállat.


(Én se vennék a büdös életbe hülye unalmas átlagautót)

2016. nov. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

A lehető legrosszabbról álmodozol..mondjuk két év, amíg realitás lesz az autóvásárlás.


Nos csakis elektromost szabad venni. Ez a jövő. Két év alatt rengeteg előnyt adnak a full-elektromos kocsiknak, mert kevesebb a gond, a szennyezés, és könnyebb vezetni.


szóval csak elektromosban gondolkozz...neked ideális.

2016. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tehát egymillióért vennéd és további kettőt szánsz a rendberakásra egy húsz év körüli luxusnémet esetén? (A 2M még lehet, hogy kevés is lesz a patika állapot eléréséhez, de ki tudja?)


A kívánalmak alapján én valami zsiványmercit (W124) keresnék az olajszőkítés korából.


Vagy egy elegánsabb S klassze. Totalcaron a Rulettkerék sorozatban, pont volt egy S Merci, aminek a rendberakását bemutatták.

2016. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Ezeknek az x év múlva kezdetű kerdeseknek egyebkent mi ertelme van?

Amugy meg kicsi a péló vagy mit kell kompenzalni egy 20eves hatezer köbcentis ex luxusbatárral?

2016. nov. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sok koze a kerdezonek sincs az autovasarlashoz ezek szerint. Harom milliobol mar egy kisebb meretu uj autot vesz, amire tobb eves szervizgarancia van, ha meg mindenaron nagyot akar, akkor hasznaltan 3 evesen kb 50 ezer km-rel mar venni tudna normalisabb nagy meretu autot, amire kolteni sem nagyon kell. Nem tudom ki hogy van vele, de pl BMW is rengeteg van sz utakon, attol meg jo auto, ahogy Audi es Mercedes is azert sok van. Nem ertem miert ez a nagy egyedisegre torekves, az auronak negy kereke van, es arra van, hogy a-bol b-be elvigyen. Valahogy az egeszseges onbizalommal rendelkezo ismeroseim mind sz.rnak ra, hogy milyen autot vegyenek, vagy hogy egyedi-e, csak menjen es ennyi.
2016. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jobban jarnál magyar papirossal azok leinformalhatóak. A külföldi nem! Egy motor general kb 60 munkaóra + legalább 5-600000 ft elmegy alkatrészekre. utanna nagyon sokáig jo az biztos. nehany pl: laguna 2 1.9 dci főtengely és hajtókar csapágy csere 720000 ft. Dodge ram 5.7 hemi főtengely köszörüles es hajtókar csapagy csere ,gyűrűzés 1070000 ft. Autómata valtó felujítas min 400000, új 1 millió körül van.

Nem a legjobb megoldás egy leélt prémium kategórias autó megvetele.

Jobban jarnál ha egy kicsit lejjebb adod az igenyeidet es veszel pl a6 ot a8 helyett.

[link]

Ilyennel 10 evmúlvi meg lehet jelenni barhol

2016. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó+:

Ezbis külföldi volt de a tulaj allitja minden javitasrol van számla. Az meg fontos. Szervizkönyvet bárki tud csinalni

2016. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Kedves első válaszoló,nekem nem egy átlagautó kellene,han egy húsz év körüli luxusautó."


Egyik ismerősöm most újít fel, egy nem is olyan vészesen bonyolult W126-ot. Eddig 8 millióban van a mutatvány. Egy légrugós S-Klasseban csak a futóműgenerál közel 2 millió lesz :)

2016. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!