Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord Type S 2.4 vs...

Honda Accord Type S 2.4 vs Mazda 6 MPS, ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Autovasarlas előtt állok. Ez a ket kiszemeltem van. Szerintetek hosszabb távon melyik lenne jobb? Ami nagyon fontos nekem az a megbízhatóság, hogy egyikkel se kelljen úgy nekivágni egy 2 ezer km-es útnak, hogy nem vagyok benne biztos, hogy oda is érek. Én a Hondát megbízhatóbbnak tartom, mivel kevesebb benne az elromolható alkatrész (turbó, difi) viszont a Mazda jóval erősebb, a vezetése angyobb élményt nyújt. Kívülről ismét a Honda kerül ki győztesen, a belső viszont egál. Fogyasztással tisztában vagyok, hogy egyikkel sem fogok rekordokat dönteni, de nekem most a vezetési élmény a legfontosabb, és a megbízhatóság. Ti melyiket vennétek? Van annyival megbizhatobb a Honda, mint amennyivel gyengébb?

2016. nov. 11. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Az Accordnál a hetedik generációra gondolok, amit 2003-tól 2007-ig gyártottak.
2016. nov. 11. 18:32
 2/5 Tomcatters ***** válasza:
Nekem accord van 2004 es cl7 sedan , igaz csak a 2 literes, de nagyon szeretem ,sosem hagyott cserben ,0 km (uj kora ) ota hasznalom ,eddig 145 ezer hiba nelkul, igaz nem sok
2016. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
Ha megbízhatóságról beszélünk mindenképp a Honda és fent tartásban is jobb szerintem !
2016. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyából képben vagy.A mazda jóval erősebb és sportosabb,keményebb + négy kerék meghajtás.Talán felszereltségben is jobb mert ez a csúcsmodell.Hát ha számít a megbízhatóság akkor a Hondát venném.Egyszerűbb futómú,motor.Nehéz kérdés mert hiába döntöd el melyiket akarod még találni is kell a típusból jót,jó áron.Ilyenkor van az hogy azt válaszd amelyikből jobbat találsz.
2016. nov. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

nekem mindkettő volt, illetve van ami van is. a kettő együtt párhuzamosan.

a mazda többet fog enni, nem olyan komfortos a futomuve, de jokat lehet vele autózni.

Engem még a mazda nem hagyott ott ellentétben az accorddal, de a mazda szériahibája hogy hajtókar kirepül a blokk oldalán ilyenkor milliós költség következik :) 20-200e km között 90% hogy valamikor megtörténik.

az accordot tudod reflashelni, meg leömlő csere és sportkat, soha nem lesz olyan mint a mazda de autós érzésed lesz utána benne és legalább sz.pás nem lesz az életed része :) legalábbis autó ügyben :D

2016. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!