Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik benzines turbo autot...

Melyik benzines turbo autot vegye, ujonnan?

Figyelt kérdés
Vagy a skoda octavia kombi 1.4 TSI (de errol sokan panaszkodnak) vagy az Opel Astra K kombi ugyancsak 1.4 turbo motorral. Csak benzines, de ez aszem uj fajta es nemigen van rola velemeny. Mindenkeppen nagy autot szeretnek , sok cuccot szallitanek ,de fontos a fogyasztas es a megbizhatosag. Ha van alternativa szivo motorbol , szivesen meghallgatom.

2016. nov. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mazda 6 2.5 szívó skyactive...


De ha csak ez a 2 játszik, akkor inkább az Opelt venném személy szerint.

2016. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Skoda Octavia. 1,4TSI elég jól megy és sokat se fogyaszt. És megbízható is
2016. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Octavia! A TSI motorok mára már kinőtték a kezdeti gyermekbetegségeiket és lényegesen megbízhatóbbak lettek, mint az első szériások. Az Octavia pedig egy ilyen motorral egész jól megy és meglepően jól tud fogyasztani. Ha odafigyelsz rá, hogy hidegen nem hajtod és max. 10 ezer km-enként cserélsz olajat, jó eséllyel nem lesz vele problémád.
2016. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Egyik downsizeing jegyében készült kisköbcentis turbóbenzin se a tartósságon alapul,hanem a szép katalógusadatokon.

Itt már teljesen mindegy hogy az 1.4 TSI,vagy az Opel féle Ecotec,vagy a Suzuki féle Boosterjet,mindegyik szívás lesz 100 ezer után.


Mazda6 2.0 150Le például nagyon takarékos,és szívó révén tartós és megbízható.

Vagy ha több erő kell,akkor a 175 lovas 2.2-es dízel igencsak erős a 420Nm-el,és takarékos mellette.

Vagy a 2.5-s 195 lovas benzines,de az már nyilván többet eszik,bár az is megáll 8-nál átlagos vegyes használatban.

2016. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Opel Astra K 1.6T (B16SHT)!

Én ilyet fogok venni tavasszal. És hidd el körüljártam már a témát, turbo-benzinesből szerintem a lehető legjobb választás.

2016. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nézegettem a Hyundai i40 kombit 1.6 GDi motorral. Ez még szivó és elvileg minden jo lenne , csak olvastam olyat hogy kevés ez a motor ehhez a kasztnihoz. De elvileg a turboval könnyedebb a vezetés.meg kicsit huzos az ára.
2016. nov. 13. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiért Mazda 6 is van.
2016. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jo lenne a mazda, bar az se olcso , egy opelhez kepest. De a mazdanak kevesebb a csomagtere.
2016. nov. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!