Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astrába akarok rakni egy...

Opel Astrába akarok rakni egy Opel Omega 3000 ccm motorját. Egy tunning autót szeretnék csinálni, megéri a befektetést?

Figyelt kérdés

Sokáig szeretném használni, úgy 10 évig.

A karosszéria is át lenne kicsit építve.

Tudom sokba kerül, mert már voltam pár szervízben érdeklődni.

Ha van itt tunning autós, írhatna, hogy neki milyen átalakítás mennyibe volt, mennyi idő volt az egész.



2016. nov. 13. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A tuning illetve megéri-e szavakat nem tudom egy mondaton belül ertelmezni!

Ha neked megéri az,higy kiadsz egy valag pénzt amit az életben soha többet látsz viszont akkor csinald!

2016. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bele sem fér a V6- 300- es motor az astrába... Ha csak ki nem vágod az oldalát, vagy nem a csomagtartóba építed be...
2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem megéri. Soha nem jön vissza a belefektetett pénz, és főleg az idő. Én két nagyposzkit nyúztam el, egy 2000-es Fiat argenta motorral, zsiguli kuplungharanggal, ötfokozatú FIAT váltóval. Az ikerkarburátoros szívó csővel, a merciket, audikat, könnyűszerrel megtréfáltam. A két autó közel 25 évig kiszolgált.Műszakinként visszatettem az eredeti motort.

Ha magad szereled, akkor szép az egész, valamint olcsóbb! Szervizben legalább tripla költséggel számolhatsz, ha egyáltalán szóba állnak veled. Sajátkezűleg megéri, legalábbis nekem így utólag megérte!

2016. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!