Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben néha megáll az...

Jucus1925 kérdése:

Menet közben néha megáll az autó Opel Vectra B mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Opel vectra B 2000 dti 16 szelepes Y 20dth motorkód 2001 évjárat. Az lenne a kérdésem, h menetközben megáll az autó. Nem rángat semmi előjel nincs. Utána nem indul, csak hidegindításra (mikor indítanám belefújok). Utána egy pöcre indul. Kb 1 hónapba egyszer csinálja. Mondjuk most 1 hete történt és ma. Többször gyári műszerrel rá lett mérve semmi hibakód azt jelzi minden rendben. Autó szerelőnél is volt többször de semmi. Agr szelep ki lett takarítva mert azt mondták köze van hozzá. De ma előjött újra ez a probléma. Nem tudom van e köze hozzá, de 1 és 2be nem akar gyorsulni utána felveszi a tempót. 177000 km van benne. Ha van valakinek valamilyen elképzelése? azt megköszönöm, mert én már elvesztem.

2016. nov. 15. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!