Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből tudom, hogy jól van...

Miből tudom, hogy jól van beállítva az autóm előgyujtása? 2001.1.3 swift. Gyertyakép esetleg? (nem akarok pl. szegény keverékkel járni)

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előgyújtásnak meg a szegény keveréknek mi köze van egymashoz?

Egyebkent meg ez mar nem zsiguli,higy az elosztofedelnel tudjad tekergetni az állítocsavart,hogy mekkora legyen az előgyujtas!

2016. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zebra3328 ***** válasza:
100%

Nekem régebbi Swiftem van, de a motorja hasonló.És ezeken még elosztós gyújtásrendszer van, nem pedig hengerekénti trafós.Ezt még lehet csavargatni a rögzítő csavar oldása után, de szerintem felesleges.

A gyújtásbeállítást ellenőriztesd szervizben, nem olyan nagy költség az..

A levegő benzin keverék arányáért nem a gyújtásrendszer beállítása felel, hanem az üzemanyag ellátó és a motor vezérlő elektronika.Ha ennek elromlik valamelyik érzékelője, akkor fordulhat elő a rossz keverékarány.

2016. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!