Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 éves AUDI A3, vagy 10 éves...

15 éves AUDI A3, vagy 10 éves SEAT Ibiza éri meg jobban, ha ugyanannyit futottak, és ugyanolyan erős motor van bennük?

Figyelt kérdés
Vagy még talán egy 12 éves Seat Leon?
2016. nov. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a3 a leonnal van egy padlólemezen. Nekem az a3 nem tetszik viszont a leon eléggé eltalált forma.
2016. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy összetettebb kérdés, megadhattál volna több konkrétumot, hogy pontosan milyen motorról van szó, mennyi kilométert futottak, milyen állapotban vannak stb..
2016. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.6 benzines (105 LE), 150-200e km, leírás meg képek alapján hibátlan állapot.
2016. nov. 15. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Audi sokkal komolyabb autó. De a seat sem rossz, csak jóval puritánabb.viszont jo eséllyel az audival hamarabb verhetnek át.
2016. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én az Ibizát ajánlanám. De pusztán csak mert korszerűbb, és kicsit talán dinamikusabb is. Egyébként a sportosság, a feszes futómű, pontos kormányzás mind a két modellre igaz. Az A3-at sajna alig viszi az 1.6-os alapmotor, gyenge, erőtlen. Én azt inkább 1.8-as motorral venném. Viszont belülről komfortosabb, tágasabb. Fogyasztásuk azonos. A fenntartásuk kb. azonos lehet, nem mondom hogy olcsó, de nem vészes. Az Audin kora miatt esetleg hamarabb előjöhetnek apróbb hibák, de különösebb típushibát hirtelen nem tudnék felsorolni. Formára nem tudom eldönteni melyik tetszik jobban, nekem annyira a Seatok nem jönnek be, viszont azért a 15 éves Audi sem mai példány. Nehéz döntés, de először mindenképpen próbáld ki őket, aztán hátha könnyebb lesz a döntés.
2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Audi nyilván sokkal jobb, anyaghasználat terén. Az Audinak elegáns, szép, ergonómikus a belseje, a Seatnak pedig csúnya. De minden Seatnak ez a baja amúgy, hogy belül csúnya, direkt ezzel rontják el. Amúgy jó autók.
2016. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az Audinak elegáns, szép, ergonómikus a belseje, a Seatnak pedig csúnya." Hát nem tudom, de 90% ban ugyan azon elemekből épül fel.


Leon 1m:

[link]


Golf4:

[link]


A3 8l:

[link]

2016. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Leont néznék. AZ méretben A3, de ugyanazért a pénzért biztosan jobb autót találsz ebből. Az Ibiza felejtős, ha a másik kettőben is gondolkodtál.
2016. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!