Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » átszeretnék menni ukrajnába...

Hajas86 kérdése:

átszeretnék menni ukrajnába tankolni (Beregsuránynál). Ki milyen kuton tankol? Saját részre kellene, nem eladásra, igy jobb minőségüt akarok. Váltani pénzt hol érdemes? Régen a határ után váltottam, de hallottam rosszakat is már erről.

Figyelt kérdés
ha valaki tud egy pontos benzinkut nevet irni, árat is az jó lenne.

2016. nov. 15. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a WOG-on. De van hozzá kártyám, azért érdemes.
2016. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt a kártyát hol lehet igényelni? beregsuránynál szoktál kijárni? tudnál több infot adni?
2016. nov. 17. 04:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Kint élek;)

A kuton adnak kártyát, regisztrálni kell a neten, és amikor tankolsz arra gyűl a bónusz, amit majd letankolhatsz. Ha van ismerősöd jobb ha megkered h segítsen regisztrálni, persze ha tudsz ukránul vagy oroszul, akk egyedül is menni fog.

2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árba olyan 22,50 hrivnya volt 1 hete amikor tankoltam, a váltás pedig: 1000 forintért 93,50 hrivnyát adnak.

De ha van a fent említett Pride kártyád,akkor olcsóbban jösz ki, mert ha egyszerre sokat tankolsz, sok bónusz megy (gondolom teli vereted).

2016. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezer köszönet a válaszért. igen tele fogom verni. :)

nincs ismerősőm aki tudna ukránul vagy oroszul. de megoldom valahogy.

2016. nov. 18. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!