Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 99-s Fiat Brava 1.6 Hidegen...

AlonsoF1 kérdése:

99-s Fiat Brava 1.6 Hidegen szépen megy a motor, viszont ha fölmelegedik elveszíti az erőt, rángat, nem húz! Félreállok motor Restart. Majd újra megy kb 10 km ig. Lambdaszonda, gyújtáskábel, szívócső nyomásérzékelő cserélve. De még mindig. Vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az említett alkatrészek valóban rosszak is voktak,vagy csak hasraütés szerűen elkezdtél cserélgetni ezt-azt hátha......mert ezeknek az árából már bőven rá lehetett volna rakni gépre es kiolvasni a hibát!Ami nagy valoszinuseggel legtomegmero lesz!
2016. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ECU? De egyébként el kéne vinned egy olyanhoz, aki ért is hozzá, mert aki most csinálta, az ötletszerűen cserélgethette az alkatrészeket, szerintem. Vagy tényleg olyan a baja, ami speciális. Szerelő Fiatos?
2016. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hello,

a szerelő hívott egy gyári Fiat-s csókát, azt se találta ki mi lehet a hiba.

2016. nov. 25. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:

telefonon nem találta ki, vagy ott volt? Egyébként ha a gyári szerelő sem jött rá, gyanítom, itt sem fognak rájöni. Meg kéne mutatni valami diagnoszitkában jártas műhelyben, én ezt az egyet ismerem, de biztosan van még sok:

[link]

2016. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Marcello Gandini,

első körben a gyertyákat és a gyújtáskábelt cseréltük. Gyújtótrafó OK, ekkor mondta a Lambdaszondát ... ezután jött a Fiatos szaki ... Ekkor jött a szívócső nyomásérzékelő (na ekkor vmi megváltozott, mert nem küldött hibaüzenetet)

Ami tuti OK:

- lambdaszonda, szívócső nyomásérzékelő, motorvezérlő, immo, főtengelyleadó, holtponti jeladó, gyertyák, gyújtótrafó, gyújtókábel, üzemanyagnyomás (hidegen, melegen) és az alapjárati motor

2016. nov. 25. 15:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Ott volt :(
2016. nov. 25. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Tovabbra is legtömegnérőre gyanakszom!
2016. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos ha már ennyit költöttél rá pár száz forint nem vág földhöz,vizhöfok jeladot nézd meg/cseréld/tipikusan ilyen hibát produkál,nem küldi a jelet,hogy meleg a motor/ezért megy hidegen szépen/és a tul sok benzin megfojtja a motort./sajnos én már jártam igy/
2016. nov. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hello,

Sikerült orvosolni a problémát:

Üzemanyagszivattyú

Melegen nem tudta leadni a szükséges 3,5 Bár nyomást!

Az autó téligumikkal fölszerelve, zord időjárásra fölkészítve rója már az utakat... semmi akadozás :)

2016. dec. 4. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!