Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általánosságban miért olyan...

Általánosságban miért olyan rossz még a Peugeot-ok megítélése is ebben az országban?

Figyelt kérdés
Azért mert francia. Ezt azért kérdezem, mert itt, ezen a honlapon elég sok lenéző, megvető véleményeket láttam, pl. hogy normális autót vezető ember nem kezd ki sz..r pözsóval meg ilyenek. Nekem április óta egy 207-es, 1.4-es benzines van, s teljesen használható autó, megbízható, semmi baja nincs, 75 ezer km-es, kívül-belül teljesen megkímélt. Most csak azért mert Franciao.-ban gyártották s nem német, azért most vesztesnek született a népítéletben? Nem gondoljátok, hogy ezek trollok s sokaknak nemhogy Peugeot-juk, de semmilyen autójuk sincs, csak nyomják a sódert? Arra kérnélek titeket, hogy akinek van ilyen típusú autója, az írja meg, hogy milyen tapasztalatai vannak a típussal, szeretem, nem szereetm, bevált, nem vált be, milyen problémák adódtak, ilyesmi. Nem hiszem, hogy rossz választás lett volna, persze ha egy autót elhanyagolnak, széthajtanak, az előbb-utóbb megbosszulja magát, nemde? Még egy új Suzuki is, ami pedig a megbízhatóság szimboluma, köszi.

2016. nov. 27. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Gyere vissza pár év múlva, és válaszold meg a saját kérdésedet. :D
2016. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Ezért írtál te szerencsétlen, hogy bizonygassad milyen jó autód van?

Nincs neked életed?

2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy Mercedes alázó 207-es.
2016. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
3-as ez nem igaz,mert az "Alap 207-ssel lehet Bmw-ket, Audikat, Merciket lealázni,"
2016. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tomcatters ***** válasza:

Nalunk van a csaladban egy 206 1.4 HDI,,, haat volt mar vele baj boven sajnos foleg elektronika

Pl ha bezarjuk spontan elindul a hatso ablaktorlo es megy 2-3 percig , neha inditasnal csinalja, neha nyitasnal , elektromosablakemelok mind cserelve mar benne ,a vezetooldali mar2x :S...stb allandoan van vele valami ja meg adagolot kellett cserelni 175 ezer korul ....

2016. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem csak itt rossz a megítélése, mindenhol azok. A francia és az olasz autók szarok PONT Bár ezek a kritikák többnyire a 10 évnél idősebb autókra vonatkoznak, újakról nem jelenteném így ki, de tény hogy pl. az alfa romeo a csőd szélen volt. Ugyanígy a francia autóipar sem menetelt, itthon talán azért tűnik még rosszabbnak ezek az autók mert elsődleges cél a megbízhatósag, ami nem épp a francia autók legfőbb erénye.
2016. nov. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aha, akkor az enyém határeset, 9 éves lesz dec-ben, most lesz egy bal oldali izzócsere, eddig csak klímatisztítás,

kipufogó dob hegesztés meg akksicsere volt, remélem más

nem lesz, bár az elektronikától kissé tartok.

2016. nov. 28. 07:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Erdekes lehet HDI-n adagolot cserelni. :)
2016. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a vicc az, hogy ezeknek még az életben nem volt, nemhogy peugeot, de még csak francia autójuk sem.

Nekem ez már életkoromból adódóan a kb 6. peugeot-om, volt rengeteg, főleg német autóm, de...valamiért mindig visszatérek a peugeotokhoz, főleg azért, mert tele lesz a hócipőm az épp aktuális német trágyadombbal.

Most egy kis dízel peugeot van, órájában 398e km kb, motorja 1 gramm olajat nem fogyaszt! Én raktam bele kb 150e km-t. Az adagolójával szoktak lenni bajok, de az melyik autón nem?

Egy valami zavar benne:

Mindenki le akarja túrni az útról, szabályosan agressziót váltok ki vele az emberekből.

Más német szarnál nem tapasztaltam ezt.

Amúgy tegnap voltam egy szerelő komámnál, volt ott épp egy 1.9tdi audi, az ürge 2 liter olajat öntött bele, 350e km volt a motorjában. De folyamatosan éltette, hogy ez milyen jó, tönkretehetetlen autó, és milyen szép hangja van....

A magyar egyszerű ember: korlátolt, nem tájékozott, előítéletes, sötét.

Talán ennyi a magyarázat.

2016. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tomcatters ***** válasza:
Utolso, honnan veszed,hogy "ezeknek nem volt francia autojuk???" nekunk meg mindig meg van SAJNA :)
2016. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!