Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezerért Swift vagy Astra G?

500 ezerért Swift vagy Astra G?

Figyelt kérdés
500 ezer Ft körül autot szeretnék vásárolni. Suzuki Swift 1.3 16V szelepest vagy Opel Astra G 1.4 8v vagy 16v szelepst szeretnék. Szerintetek ilyen árba melyik autot érdemesebb megvenni? Az opel Astra tényleg nagyon eszi az olajat? A két auto fogyasztása közt menyi a különbség?

2016. nov. 29. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Opel mindenképp,a G Astra egy elég jól eltalált kocsi szerintem,a Suzuki nagyon ciki.
2016. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ebben az árkategóriában teljesen mindegy.

amelyik jobb állapotban van és ha kettesben nyom egy padlót a tulaj szabályzásig és nem füstöl akkor oké.

2016. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy előttem mondták, melyik van jobb állapotban, bár a suzuki eléggé elnyűhetettlen, az opel, zabálja az olajat, 1000 km-t egy liter, ha ennél többet kezd enni, akkor kuka.

Van 11 éves Swift, az újabb, városba nagyon jó mászkálos autó, 10 ezrenként van benne olaj csere, 4 liter olaj megy bele, és 10 ezer után is 3-4 dl hiányzik belőle.

A másik ezek Astrák nagyon tudnak rohadni, ha nem volt jó a tulaja, a suzuki is, de több rohadt Astrát láttam, mint suzukit.

2016. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Suzuki ciki ? :D A lerohadt opeles az útszélén nem ciki te idióta? Nem tudom mire vered ,semmivel nem jobb,nem több autó a szopel mint egy suzuki sőt..


Suzukit vegyél,jól tartja az árát,ki is szolgálja,igazából az szidja csak aki hülye hozzá vagy nem volt még neki soha.Fogyasztása 5-6 ,ennél fent tarthatóbb,igénytelenebb autó nem létezik ennyi pénzért.

2016. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert még suzuki nem rohadt le soha mi ez suzuki baromság.
2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tothp ***** válasza:

astra G-t nem ismerem, de a 16 szelepes ecotec motorok szívesen eszik az olajat.

1,4 8 szelepes F kombit ütöttünk évekig. Csak azért váltunk meg tőle, mert kinőttük.

2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Mert még suzuki nem rohadt le soha mi ez suzuki baromság."


Senki nem mondott ilyet, tesóm is már rohadt le a suzukival, mert a 6 éves aksit a parkolóban lemerítette télen a fűtéssel, meg zene hallgatással, a barátnőjével való beszélgetéssel közben.


A másik, nagy átlagról beszélünk, mindenki szívta már meg autóval, legyen japán, vagy német, vagy amerikai. Az egyiknek jól megy, a másiknak, meg megeszi az életét.

De nagy átlagban a suzukival kevesebb baj van, mint opellal.

Láttam motorhibás Vitarát, pedig csak 2 éve van kint. De ha megnézed a nagy átlagot 1000 db 1-2 jut belőle.


2 hónapja volt egy cikk, a német szervízek bevonásával, és a vizsgahelyek bevonásával, melyik a legmegbízhatóbb autó. 10 éves autónál magasan vezet a Porsche 911, utána csak japán autók, a többi német márka, amik egy árban vannak vele, igen csak alsó harmadban voltak.

2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 noname1994 válasza:

Suzuki, és abból is inkább egy Baleno-t, ne swiftet, Baleno az japán, nem gyártották magyarba, kevés van belőle, de ku***jók... :D Nekem is az van, és eléggé meg vagyok vele elégedve. Enyém: [link]


Suzuki Baleno 1.3i 4henger, 16 szelep, injectoros, benzines 88LE...... Megy mint a golyó... és ráadásul szép is, kívül, belül. :D

2016. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

500 ezerért korrekt Mazda 323-t vagy Honda Civic-et kapsz,innentől nem igazán releváns se a Swift,se az Astra.


A Swift és az Astra közül meg egyértelműen a Swiftet,mert az legalább 750kg 86 lóerőhöz,nem 1150 75 vagy 90 lóhoz.

2016. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tothp ***** válasza:
Hát igen, de egy ilyen korú autónál az sem mindegy, menyit hagysz ott alklatrészre. ha el se romlik, időnként azért költeni kell rá. Így valóban ez akettő jöhet számításba.
2016. nov. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!