Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ennyi az autó...

Mitől lehet ennyi az autó fogyasztása?

Figyelt kérdés
Toyota starlet, 1332 ccm-es motor. 40 km városon kívül, 60 városban, és így kb 12 literes fogyasztás jött ki. Elképzelhető ez egy ilyen kis autónál?

2016. nov. 30. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9 legközelebb tartsad meg a primitív, gyökér hozzászólásodat :)

A többieknek köszönöm a segítséget!

2016. dec. 1. 07:47
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem volt régen 2 starletem is 1.3-as motorral,még motor karbisok voltak,ha minden ok volt90-120 tempoig5.5-6l között volt afogyi,de értem el 12 is.jelen esetben a vákumcsövek okozták a tulfogyasztást/csak ezt utáltam benne,hogy vákumcsö vákumcsö hátán és egy szerelö sem tudta melyik hova való/agyon verhetetlen kis autok.néz szét a vákumcsövek környékén,a gyujtás stb ha jó 6.5 max ell kell menjen.
2016. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

Primitiv és gyökér az a te kérdésed.

Én max nem voltam toleráns egy fogyival.

2016. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igaz a 9- s hez való válaszod de az is igaz szintjelző nem alkalmas arra h.fogyasztást mérj de most már tudod! Tévedni emberi!
2016. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Ez az oldal azért van hogy ha valaki nem tud valamit, megkérdezze, tanácsot kérjen. Nem vagyok egy autób_zi hogy nekem tudnom kelljen, nem lehet a műszerekre támaszkodni, ami azért van hogy tájékoztassa a kezelőt az adott dologról elvileg hiteles adatokkal.

Szóval Mr. Tökéletes 14-es hozzászóló, ha csak ugatni jársz ide, keress valami más helyet. Ez az oldal nem azért van , hogy a gyerekkorban elnyomott emberek kiélhessék magukat. Szép napot ! :)

2016. dec. 1. 12:56
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy az adott műszer nem szolgál hiteles adatokkal. Köszönöm szépen a segítséget!
2016. dec. 1. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!