Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szeretnék venni, télen...

Motort szeretnék venni, télen vagy inkább tavasszal vegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen teljesen mindegy, tavasszal PICIT emelkedhetnek az árak, de minimálisan.
2016. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2016. nov. 30. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 3 hónapja követem a piac alakulását szintén motor vásárlása miatt. Legfőképp 250 - 400 as gépeket nézem max 300000- res értékhatárig.

Azt kell, hogy mondjam nem látok olyan nagy ár változásokat.

Ami jó annak megkérik az árát és el is viszik pár nap alatt, ami meg bontószökevény, vagy nem kedvelt típus azok csak jóval ár alatt mennek el, már ha sikerül egyáltalán eladni. Most a hideg beálltával olyan 20 30 %os csökkenés van akínálatban.

Egyszóval ha találsz egy neked megfelelő típust, akkor ne habozz, vedd meg.

2016. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szvsz saját tapasztalat alapján télen érdemesebb venni. December közepén, január környékén az emberek már unják, hogy 3-4 hónapja fent van a motor hirdetés, és alig van rá érdeklődő. Így igaz, hogy általában a hirdetésben nem viszik lejjebb az árat, viszont úgy vettem észre, hogy sokkal jobban lehet alkudni.


Tavasszal azért mindig elkezd mozgolódni a piac, úgy már nehezebb jót kifogni jó áron, ha nagy a pörgés.

2016. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!