Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat mk4. Ha kifogyott a...

Seat mk4. Ha kifogyott a diesel, az baj?

Figyelt kérdés
Mármint, tudom hogy a benzinesekben zúg a benzin pumpa mikor elfordítom a kulcsot, de dieselben ilyen nincs mert légmentes a magasnyomású befecskendezővel, de akkor ha kifogy a nafta légteleníteni kell?
2016. dec. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, légteleníteni kell.
2016. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Basszus, és mégis hol?
2016. dec. 3. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell odafigyelni az üzemanyag szintre. Jártam már én is így hogy kifogyott, nekem úgy ment a légtelenítés hogy elkezdtem indítózni és benyomtam a gázpedált, 10 másodperc után pihentettem 2-3 percet és utána ismét próbáltam. 3 alkalommal próbáltuk így de nem igazán sikerült, akkor pihentettem fél órát majd ismét megpróbáltam aztán úgy indítózás közben amikor hallottam hogy már kezd indulni tovább indítóztam mire beindult, de persze nagyon alacsony fordulatszámon, egyből adtam neki egy gázfröccsöt aztán 2 percig hagytam hogy járjon a motor szépen plusz a generátor töltse az akksit.
2016. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, csak ahol voltam 50km körzetben sem volt pumpa :/

Köszi, megpróbálom így hátha

2016. dec. 3. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
le kell lazítani a porlasztók tetején lévő nyomócsöveket, és indítózni amíg nem jön a diesel. utána meghúzod és már indul is. max 5 perc az egész.
2016. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Levegővel nagyon nem kéne indítózni mert szétbassza a porlasztókat befecskendezett levegő.
2016. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az üzemanyag nem cseszi szét, de a levegő igen? Nem értem miért...
2016. dec. 3. 13:44
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Mert az üzemanyag keni olajozza hogy jobban értsd !
2016. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!