Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul, inkabb...

Miért nem indul, inkabb lenerul az aksi. Neha rakap de semmi. Eszeben sincs indulni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fiat uno 0.9 benzines 4 hengeres 1985os gyartmanyu autom van...kilett cserelve a legszuro mert nagyon regen lett cserelve...nem akar elindulni..utoljara mikor jart mindig leallt alapjarata sem nagyon volt ezert csereltem legszurot hatha jo....azota 1szer sikerult elinditani de leall azota nem is indul pedig a porlasztot kitakaritottam es a gyertyakat is megpucoltam...-6 fok van es szivatoval inditom de mint ha lezabalna vagy nem tudom miert nem indul...se szivatoval se anelkul...a porlasztoban ugymond hop vannak a fuvokak? Mert igazabol a legszuro felol szedtem szet es a gyorsito fuvokat lattam es mukodik is ha lassan ha gyorsan nyomom a gazt...viszont az alapjaratit meg a szivatojet meg a fovukat nem talaltam...szetszednem jobban csak nem fer oda a kulcs szival valamelyik nap megnezem de mit tanacsoltok? Mi lehet a hond? Miert nem indul? Az ac uj...benzint jap..4 uj gyertya van bar nem tudom ilyenkor szamit e valamit kivettem oket es eleg kornosak voltak..a hoertek jo lehet? Kerlek segitsetej autoval jarok dolgozni es most nem tudok menni

2016. dec. 7. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az hogy elment a gyujtásod
2016. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szikra van-e? Egyébként ha azt mondod hogy nem találtál ilyen meg olyan fúvókát, akkor miért állítod hogy kitakarítottad a karburátort, kérdem én?
2016. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem mind2 am mikor van az a szikra....
2016. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az változo...van mikor infitásbal van es aztan hagyja abba de gyakoribb hogy infitasbal nincs es egyszer csak lesz de aztan megint nem.. :(
2016. dec. 8. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a fárnya okos teló...
2016. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Inditasnal*
2016. dec. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!