Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet, hogy 1800 és...

Mitől lehet, hogy 1800 és 2100 kozotti fordulaton finoman rangat az auto?

Figyelt kérdés

Az alany egy Audi A4 1.9PD TDi (AJM). Foleg kettesben veszem eszre, hogy ha finoman gyorsítok durvan olyan 1800tol 2100ig picit berangat az auto, nem olyan durvan az utasok szerintem eszre sem veszik csak engem zavar de nagyon. Ha nyomom neki jobban akkor semmi gond nincs megy szepen, ero van benne semmi problema. Bar hibat nem irt es nem is tiltott le, de okozhatja esetleg hogy szorul a geometria? Hetvegen lesz szetszedve kiszedem az egr-t mert szepen osszefosta magat tiszta olaj plusz turbo takaritas is lesz meg szivosor.

Ha esetleg valaki talalkozott nar hasonlo problemaval megkoszonom a segitseget!



2016. dec. 13. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet EGR, de valoszinubb hogy haldoklig a turbon a vtg.
2016. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm, hát nekem inkább a motortartó bakok ugrottak be a kérdést olvasva, de lehet hogy neked van igazad kérdező, hogy az EGR figurázik.
2016. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a turbó, lapátjait az N75 állítja, mint ha csak nagy nyomás alatt mozgatná a variáns turbó lapátjai rendesen..
2016. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!