Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi fajta suzuki swift...

Régi fajta suzuki swift rádiócsere?

Figyelt kérdés

A régi fajta swiftembe (2001 decemberi) szeretnék rádiót cserélni, a gyári sony rádiónak a foglalata nem iso-s és szeretnék hozzá egy átalakítót venni de sehol nem találok pontosan ugyanolyat, valaki tudna ebben segíteni vagy elmondani hogy pontosan mi a neve ennek a foglalatnak?

[link]

[link]



2016. dec. 13. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 2001-es Swiftem van és azt gyanítom hogy az előző gazdája is így járt mint Te és nemes egyszerűséggel levágta a csatlakozót... Na persze megoldani már nem tudta.

Én kis szívással de kitaláltam mi hova, mi mire való.

Ha van forrasztód és van egy kis műszaki érzéked, akkor Neked is ezt ajánlom. Veszel sima iso rádió csatlakozót (kb 800-1000Ft) és beforrasztod magadnak.

[link]

2016. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok - az lemaradt hogy "elvileg" ez való hozzá:

[link]

2016. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá én is hogy veszek egyszerűen iso csatit és összeforrasztgatom, de még keresgélek, de ha nem akkor marad a forrasztásos megoldás, addig is köszönöm a gyors választ
2016. dec. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!