Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36-os bmw-ket szerintetek...

E36-os bmw-ket szerintetek megéri behozni külföldről?

Figyelt kérdés

Osztrák határon lakom, mivel tudok bérelni trélert, azon gondolkodtam , hogy hozok be E36os bmw-t Ausztriából/Németországból próbaképp, kb 300-400 euróért, ami tegyük fel kb 130 ezer forint, plusz dobjunk hozzá benzinpénzt, 170-180-ból biztosan megállna, ezeket mennyiért lehetne továbbadni?(tudom ez állapottól függ, tételezzük fel ,hogy üzemképes) Sok fiatal suhancot látok szanaszét rohadt e36-okkal(mert ez most "menő"), szóval lenne rá kereslet. Érdemes ebbe belekezdeni? Vagy itthon is olyan alacsony árakon megy, hogy nem éri meg papíroztatni ? Amiket itthon 300-400 ezer körül látok, az eléggé le van rúgva.

Esetleg tudnátok olyan autót mondani, ami kinn olcsó itthon viszont 400 körül el lehet adni?

Ebben lehet üzlet, vagy vessem el az ötletet , mert nagy hülyeség? Munka mellett csinálnám, nincsenek nagy elvárásaim, havonta hoznék autót, aztán keresnék rajt ,egy 100ast, ami nekem megfelelő kiegészítés lenne fizetéshez. Már ha el tudom adni ennyi idő alatt.. Sajnos nem vagyok otthon az autópiacon.

Mi a véleményetek erről?

Egy-két ismerősöm azt mondja , néha az ilyen autókat ki is szokták rakni, az út szélre, hogy vigyék el vasárba, vagy ingyen..mondjuk az olyan is gondolom.


2016. dec. 15. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyel le rola, nem eri meg... Es amugyis van mar eleg hulladek otthon
2016. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak annyiból áll, hogy behozod. Vagy egy csomó járulékos költség. Ilyen korú fostaligáknál nem éri meg forgalomba helyezni. Olvasd el a totalcar ide vonatkozó cikkét.
2016. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne kezdj mostmár bele te is, meg amúgy is kezd lecsengeni ez a biznisz. Az E36-osok már öregek, mostmár az E46-osok süllyednek le arra a szintre, hogy hülyegyerekek megvegyék. De amúgy is a tegnap láttam egy cikket, hogy egyre kevesebb "prémium" márkát vesznek a magyarok, újra inkább a takarékos, olcsón fenntartható márkákat keresik.
2016. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a nagyobb motorosokat nézed nem éri meg, mert a környezetvédelmi besorolása miatt lehúznak a reg. adóval. A 325i reg. adója 200.000 ft. fölött van és erre még jönnek díjak. Szóval nagy motoros benzinest semmiképp nem éri meg behozni.
2016. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van már elég hulladék az orszagban ezekből a lefingott e36-okbol....arrol nem is beszelve hogy mot gondolsz kint mit adnak 3-4 euroert?Megsugom:egy jobb biciklit
2016. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hordtam be autókat. Csináltam 3 évig, de elegem lett, hogy amíg én jó autókat hoztam, addig mások letörték az árakat a bontószökevényekkel. Azt tudom tanácsolni neked, hogy csak akkor kezdj bele, ha értesz a kocsikhoz, nehogy mínuszold a bizniszed.
2016. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De, ha bele akarsz vágni, akkor olcsóbb, könnyen fenntartható kisautókat nézegess. Kezdésnek az a legjobb. Pl: corsa, lupo, clio, merci A osztály. Tényleg csak jó állapotúval foglalkozz, mert munka mellett csak nyűg vacakokkal törődni...
2016. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szóval ez egy sz*r ötlet volt, köszi a válaszokat!

Azt a totalcaros cikket ezért belinkelhetné valaki, mert azért elolvasnám.

2016. dec. 15. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Felmész a totalcar honlapjára, a keresőjében rákeresel.
2016. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármi megéri ami hasznot termel. A helyedben belevágék. A sok suhanc meg legfeljebb megtanul autótszerelni. Nem a te problémád.
2016. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!