Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as suzuki swiftbe hogy...

2003-as suzuki swiftbe hogy rakjak fejegységet?

Figyelt kérdés
Az autóban a gyári fejegység és hangfalak vannak. Ha veszek valamilyet,pl pioneer,akkor csak simán kiveszem az autóból ,meg vissza rakom az újat? Vagy kell hozzá még valami egyéb? Illetve, az lehetséges hogy egy fejlettebb fejegységtől is jobban szólna az a 4x50 wattos hangszóró?

2016. dec. 17. 18:40
 1/3 dirtboy ***** válasza:

az attól függ milyen a műszerfalban a kialakítás,én nem ismerem a swifet szóval nem tudom mennyire kompatibilis.

ha 1din méretű hely van akkor elvileg egyszerű a dolgod.

a rádióhoz jár egy rádió specifikus kábel,ez alakítja át az autó gyári iso kábelét 1 dugósra ami jó az fejegységbe.

a gyárit nem tudod össze keverni hogy melyiket melyikbe dugd mert nem egyforma.

a rádió hoz hogy be tudd dugni lehet hogy kell majd egy hosszabbító dugó.

egyébként ah egydines akkor elvileg csak leveszed a fejről a rácsot,azt bele helyezed a műszerfalba,sok kis figura van bele vágva,az arra szolgál hogy azokat hajtogatod ki hogy,azzal rögzíted a műszerfalba,és végül ebbe a rácsba rögzül bele a fejegység.

a mélység még ami számít,azt nézd meg hogy ha teljes méretű fejet vennél hogy be is férjen,ha mechanikai nélkülit veszel akkor azok rövidek,az tuti befér.


a 4x50W kamu adat,nem tudnak annyit,kb 4x15 körül tudnak de gyári fejegységedtől jobb lesz mert az meg még rosszabb.

2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen. Igazabol annyi a lenyeg,hogy ez Cd-s fejegység,és nekem meg kellene egy olyan,amin van aux,vagy USB. Még nem vettem ki,szoval nem tudom mekkora maga a radio,és szerintem 1 dines. Szoval akkor,ha vennék normalis nem gyari 4x 50 wattos hangfalat bele,akkor az mar jobban szolna? Mivel nem kellene nekem olyan durva nagy hang,csak egy fokkal normalisabban adja le a dolgokat,mert így ezzel a gyarival nem a legélvezhetőbb.
2016. dec. 17. 20:04
 3/3 dirtboy ***** válasza:

elég zavaros amit írsz.

vennél 4x50W-os hangfalat?

4x50W-ot fejegység,eredeti nevén autórádió jellemzője.

hangfalat autóban nem használunk csak hangszórót,illetve ládát (mélyláda).

ha azt kérdezed hogy az aftermarket (nem gyári) fejjel szebb szól e majd a gyári hangszóró,akkor valószínűleg kicsit jobban fog.

attól is függ milyen állapotban van a gyári hangszóród.

egy lassan 14éves hangszóróra már azért érdemes lenne ránézni hogy nincs e szét érve a pereme,ép a membránja,pilléje.

2016. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!